فهرست
دیسلایک: پنالتی، هدیه ترکی به منتخب کربلا
دیسلایک: پنالتی، هدیه ترکی به منتخب کربلا

دیسلایک: پنالتی، هدیه ترکی به منتخب کربلا

آی‌اسپورت- محسن ترکی داور بازنشسته مشهدی قضاوت بازی افتتاحیه ورزشگاه امام رضا را به عهده دارد و در اتفاقی عجیب خطایی را برای منتحب کربلا در نیمه اول پنالتی گرفت که کسی انتظارش را نداشت. پیشبینی میشد که این بازی خلاف بازی‌های با این سبک و سیاق، آزاد و رها و جذاب نباشد و تحت سیاست‌های عجیب برای رضایت همه طرف‌های درگیر رقابت، به خصوص مهمانان عراقی تلاش شود؛ اما نه به این شکل که برای گلزنی کربلایی‌ها تلاش شود. کاش روش برگزاری این بازی‌ها را یاد بگیریم و حداقل اگر مثل همین عراقی‌ها بازیکنان بزرگ جهان را برای جشن افتتاحیه ورزشگاه مدرن‌مان دعوت نمی‌کنیم، اجازه دهیم همین بازی‌های سطح پایین در فضایی جذاب و بدون دخالت‌های خارج از زمین برگزار شود. شکست یا پیروزی در چنین بازی‌هایی، خلاف بازی‌های ملی برابر فلسطین یا سوریه به جسم و روح هیچ فرد و گروهی آسیب نخواهد زد و چندان هم نیاز نیست برای دقیقه به دقیقه بازی برنامه‌ریزی شود تا دیدار از جذابیت حقیقی خالی بماند.

۱۷ ۱۲  
آی اسپورت
2017-09-16 21:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
یوسف
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۱۴
محسن ترکی که تخصصش گرفتن پنالتی های عجیب و غریب هست
احسان
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۱۴
مثل همین عراقی‌ها؟
در مورد آلمانیا هم همینطوری مینویسید؟ مثل همین آلمانی‌ها؟
بعدم اینکه یک درصد احتمال اشتباه داوری نمیدید؟ همه چیز هماهنگ شده از نظرتون؟
۷ ۱
جاهد
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۳۳
اینجا که نوشته مثل همین عراقی ها... در واقع ازشون تعریف کرده ها!!!اتفاقا آلمانی ها هم همین کار عراقی ها رو میکنن!!!منظورش اینه که اونا بهترین های جهان رو آوردن فکر نمیکنم جمله بدی باشه.
۴
امیرحسین
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۳۲
توروقران یکی جواب بده.ای اسپورت سایت ورزشیه؟سایت سیاسیه؟سایت اقتصادیه؟سایت مذهبیه؟اصلا مرکز اصلیش تو ایرانه؟چون تمام خبرای سیاسیش مخالف نظامه.اصلا حقوق کارکنانشو کی میده؟bbc?cnn? یا شایدم مهدی رستم پور !!!!واقعا سایت عجیب غریب و مخوفیه
۹ ۸
م
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۰۹
فقط معلومه حقوقشون از تولید و فروش ساندیس تامین نمیشه
امیرحسین
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۳
سخت است فهماندن چیزی به کسی که مصلحتش در نفهمیدن است#میخ در سنگ
۷
مهدی
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۶
مهدی رستم پور یکی از با شرافت ترین خبرنگاراییه که دیدم شما بهتره بری همون کیهانتو بخونی
sirvan.f
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۶
خوشم میاد ای اسپورتو فقط به داعش و طالبان وصل نکردی..............حالا یه عده هم حرف مردمو میزنن شما بچسبونشون به سی ان ان و بی بی سی و کوفت و زهرمار
محمد
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۸
مشخصاً حقوق بگیر نظام نیستند و جیره خوار و مبلغ و وابسته به سیاسیون هم نیستند. این همه سایت و بودجه و تلویزیون میلی و ارگان و دفتر و دستک و آقازاده در خدمت شما حالا چند تا سایت هم چند تا مطلب انتقادی بزنند! میشن حقوق بگیر اسراییل و آمریکا؟؟؟؟!!!!میشن عجیب و غریب و مخوف؟؟؟؟!!!!‌عجیب و غریب و مخوف سایت فارسه! عجیب و غریب و مخوف دزدیهای آقازاده های نظامه. عجیب و غریب و مخوف کیهانه! عجیب و غریب و مخوف بدهی های میلیلردیه. عجیب و غریب و مخوف پولدار شدنهای یک شبه است. عجیب و غریب و مخوف خالی شدن مملکت از نخبه هاست. عجیب و غریب و مخوف ........شما دیگه خواهشا از واژه عجیب و غریب و مخوف استفاده نکنید که انقدر عجیبید و غریبید و مخوف که حتی در معنای این واژه ها هم نمی گنجید.
کاوه 6 & 4
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۲۰
زنده باشی آقا محمد گل که حرف یه ملت رو زدی به این آدمخوار مخوف!
حمید
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۵۵
آره... هر کسی مخالف شما صحبت میکنه جیره خواره .... ولی هر کسی خوش خوشان شما حرف بزنه آدم خوبیه.....
مصلحت گرایی و فرار از انتقاد دوتا مریضی مهلک شماس که ما رو به اینجا کشونده
۲
کامیار
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۱۳
وقتی خود بازی سیاسی است طبعاً هر مطلبی که درباره‌اش نوشته شود رنگ و بویی از سیاست دارد. به جای اینکه یقه‌ی نویسنده را بگیرید یقه‌ی آن‌هایی را بگیرید که برای بازی افتتاحیه‌ی یک ورزشگاه مهم فقط به خاطر پیوند سیاسی و مذهبی که از ورزش جدا هستند تیم بزرگ و پرستاره‌ي منتخب کربلا را آورده‌اند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر