فهرست
دفاع شاغلام از افشین؛ نیازی به این پول‌ها ندارد
دفاع شاغلام از افشین؛ نیازی به این پول‌ها ندارد

دفاع شاغلام از افشین؛ نیازی به این پول‌ها ندارد

آی اسپورت – بعد از ابلاغ حکم محرومیت افشین پیروانی اتفاق تازه‌ای نیفتاده و خود افشین هم فعلا حرفی در جهت رفع اتهام از خودش نزده است. غلامحسین پیروانی معروف به شاغلام اما از برادرش حمایت می‌کند و معتقد است این اتهام نادرست است. او در گفتگو با روزنامه گل در این باره حرف زده است:

همه می‌دانند موضوع از كجا آب می‌خورد

خیلی ناراحت هستم. بینی و بین‌ا... این حرفی كه می‌زنم واقعیت دارد. من هر موقع زنگ زدم به داداشم گفتم برای فلانی می‌خواهم جهیزیه تهیه كنم بدون كوچك‌ترین حرفی پول می‌فرستد و كار خیر انجام می‌دهد. بارها اتفاق افتاده كه دست این و آن را گرفته و در سال كلی جهیزیه می‌خرد حال بیاید این كار را كند؟! دوربین خدا همه‌چیز را می بیند و همه می‌دانند موضوع از كجا آب می‌خورد. قطعا كسانی كه این بحث را به راه انداخته‌اند جوابش را خواهند گرفت. خدا دارد به همه درس می‌دهد و خواهید دید كه در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

یك باغ داداشم میلیاردها تومان ارزش دارد

گفتن این حرف شاید درست نباشد ولی بگذارید برای آنهایی كه چنین بحثی را به راه انداخته‌اند، بگویم یك باغ داداشم میلیاردها تومان ارزش دارد حال بیاید به خاطر 200 میلیون تومان خلاف كند؟ این اصلا باور كردنی است؟ چرا باید چنین چیزی را مطرح كنند؟ واقعا نمی‌دانم چه بگویم.‌ »گیرم كه خلق را به طریقی فریفتی با دست انتقام طبیعت چه می‌كنی» خدا جای حق نشسته و عرض كردم كه دوربینش همه‌چیز را می‌بیند. من با افشین تماس داشتم ولی قرار نیست حرف خاصی بزنم. من به داداشم از چشمانم هم بیشتر اعتماد دارم و هر كسی هر چیزی می‌خواهد بگوید.

۷ ۸  
آی اسپورت
2018-05-15 13:10:00
نظر دهید

۸ نظر
كامران
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۵
خلاف افشين قطعي است
۴ ۱
حمید
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۵
خجالت بکش با ابروی مردم بازی نکن
۶
رضا
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
نترس از انکه هایو هوی دارد بترس از انکه سر به تو دارد .
۵
محمد یوسفی
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۴
چوب خدا صدا ندارد کسی که به افشین پیروانی تهمت زده به زودی زودی به سزای اعمالش میرسد افشین پیروانی امتحان خودش را در دوران فوتبالی پس داده
فرهاد
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۱۱
تهمت نیست قطعی است
حمید
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
جامعه فوتبال به پاکی برادران پیروانی ایمان دارد وشهادت میدهد شاغلام غمت نباشه همه ما مثل کوه پشتت هستیم
Mn
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۶
همه میدونن که خانواده پیروانی چقدر شریف هستن
۸
فرهاد
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۱۰
تمام باغها را همینطوری بدست اورده و گرنه شما شاغلام حساب کن دخل و خرج داداشت را چطوری توانسته اینهمه ثروت جمع کند خودت اومدی درستش کنی لو دادی بچه را
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر