فهرست

آرسنال1-ساوتهمپتون2: حذف زودهنگام آرسنال از جام اتحادیه

آی اسپورت-سه شنبه شب با اضافه شدن تیم های لیگ برتری، جام اتحادیه انگلستان وارد مراحل حساس خود شد. در این میان جدال آرسنال، تیم چهارم و ساوتهمپتون تیم دوم جدول لیگ برتر جذاب ترین و حساس ترین مسابقه بود. دیداری که به میزبانی آرسنال برگزار شد.

آرسنال در حالی که اکثر بازیکنان اصلی خود را در اختیار داشت، در زمین خود با جام اتحادیه خداحافظی کرد. آنها در این شب در ورزشگاه خود میزبان ساوتهمپتون بودند که با نتیجه دو بر یک مغلوب میهمان خود شدند.

ساوتهمپتون که این فصل را بسیار خوب شروع کرده است، در دقیقه 14 دروازه خود را به وسیله الکسیس سانچز باز شده دید. اما 6 دقیقه بعد از روی نقطه پنالتی به وسیله تادیچ کار را به تساوی کشاند. در دقیقه 40 کلاین گل دوم را وارد دروازه آرسنال کرد تا میهمان را پیش بیندازد.

در نیمه دوم آرسنال بازی را بیشتر در اختیار گرفت و با خلق چند موقعیت سعی کرد به گل تساوی برسد. در دقیقه 67 ونگر، سانتی کازورلا را به جای آبو دیابی به میدان آورد و چهار دقیقه بعد چمبرلین جای کوئل کمپل، یکی از ستارگان کاستاریکا در جام جهانی را گرفت. اما نه فشارهای آرسنال و نه تعویض های مربی فرانسوی این تیم هیچ کدام نتوانست راه به جایی ببرد و مردان رونالد کومان دروازه خود را تا آخر بازی بسته نگه داشتند تا در برابر هواداران آرسنال این تیم را از گردونه رقابتها حذف کنند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-24 00:52:00
نظر دهید
۲ نظر
فرهود
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۴۶
با احتساب 4تا دفاعو دروازه بانو دیابیو پودولسکیو کمپل شما ترکیب آرسنال رو اکثرن بازیکنای اصلی میبینید؟؟ فقط یه ویلشر و سانچز بازیکنای اصلیه آرسنال بودن تو این بازی! والا یا نمیدونید آرسنال کیه یا نمیدوند ترکیب اصلی یعنی چی!!
فرهود
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۴۷
با این عکس انتخاب کردنتون! بازی با هال تو جام حذفیه پارسال چه ربطی داره به این بازی خدا میدونه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر