فهرست
رونالدو: صحبتهای مورینیو اهمیتی ندارند
رونالدو: صحبتهای مورینیو اهمیتی ندارند

رونالدو: صحبتهای مورینیو اهمیتی ندارند

آی اسپورت- این مهاجم پس از به ثمر رساندن چهار گل از پنج گل رئال در برابر الچه اعلام کرد که فقط می خواهد روی عملکرد بهترش تمرکز کند.

کریستیانو رونالدو ستاره رئال مادرید گفت که رابطه او با سرمربی سابق رئال اهمیتی ندارد. سرمربی چلسی هفته پیش افشا کرد که از زمانی که در سال 2013 سانتیاگو برنابئو را ترک کرده او و هموطن پرتغالی اش با هم هیچ تماسی نداشته اند.اما رونالدو بعد از بازی با الچه که در آن موفق به زدن چهار گل شد، اعلام کرد که فقط می خواهد روی خوب بازی کردن تمرکز کند. این بازیکن 29 ساله به خبرنگاران گفت:\" این مسئله اهمیتی ندارد. فقط آنچه در مادرید اتفاق می افتد برای من مهم است. من فقط می خواهم به این تیم کمک کنم. وظیفه من نیست که درباره این مسائل حرف بزنم.\"

ستاره سابق منچستر یونایتد همچنین درباره چهارگلی که امشب به ثمر رساند و پنالتی ای که به تیم حریف داد، صحبت کرد:\" من دو یا سه بار چهار گل در یک بازی به ثمر رسانده ام.این کار فقط وظیفه من است. از هم تیمی هایم که برای این موضوع به من کمک کردند تشکر می کنم. توپ بازی را به پسرم می دهم. بازی خیلی خوبی بود. ما بد شروع کردیم و من یک پنالتی دادم. اما با دو گل پشت سر هم به حریف پاسخ دادیم. با وجود این که به داور اعتراض کردم، باید اعتراف کنم که پنالتی درست بود. حمله شوکه کننده ای بود که انتظارش را نداشتم. اما تصمیم داور درست بود.\"

همچنین نظر این مهاجم درباره این که کدام دروازه بان گزینه بهتری برای دروازه مادریدی هاست، پرسیده شد که او پاسخ داد:\" ما نباید همیشه درباره یک مسئله صحبت کنیم.ایکر و کیلور بهترین دروازه بانهای لیگ هستند.این سوال خسته کننده شده است. مسئله مهم ادامه دادن و بهتر شدن است.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-24 09:43:04
نظر دهید

۲ نظر
sina7
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۵۰
VIVA MADRID
خراب مورینیو
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۷
امیدوارم آخر فصل نگی که " جام هایی که با مورینیو " گرفتی خیلی اهمیت داره !!! ... و بعدش بگی میخام برگردم شهرم منچستر !!!! .... و ببینی که منچستر حاضر نیست قیمتی که فروختت بخرتت !!! ... اونم با همون قیمت چند سال قبل !!! ... فقط امیدورام ! .....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر