فهرست
لیورپول 2(14) – (13) 2میدلزبورو : صعود لیورپول به دور بعد در ضیافت پنالتی ها
لیورپول 2(14) – (13) 2میدلزبورو : صعود لیورپول به دور بعد در ضیافت پنالتی ها

لیورپول 2(14) – (13) 2میدلزبورو : صعود لیورپول به دور بعد در ضیافت پنالتی ها

آی اسپورت- در دور سوم رقابتهای جام اتحادیه انگلستان، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان میدلزبورو بود. لیورپول که از دو بازی قبلی خود در لیگ برتر انگلستان دو شکست را در کارنامه داشت، به بیشتر بازیکنانش استراحت داده بود تا برای دربی مرسی ساید که روز شنبه به میزبانی آنها برگزار می شود، آماده و پرانرژی باشند. راجرز ترجیح داده بود که از روسیتر جوان که هواداران لیورپول او را جرارد آینده شان می دانند، استفاده کند. روسیتر خیلی زود پاسخ اعتماد سرمربی را داد و در دقیقه 10 توپ راحتی را که لمبرت به دروازه بان کوبیده بود با یک بغل پا وارد دروازه میدلزبورو کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. اما ریچ در دقیقه 62 گل تساوی میدلزبورو را به ثمر رساند. راجرز در دقیقه 74 بالوتلی را به جای لمبرت و در دقیقه 79 ویلیامرز ولزی را به جای روسیتر به میدان آورد تا به پیروزی برسد. اما بازی با همین نتیجه در وقت معمول به پایان رسید.

نیمه اول وقت اضافه اتفاق مهمی در پی نداشت. اما در دقیقه 98 راجرز تصمیم گرفت که سوسو را به جای لازار مارکوویچ وارد میدان کند. این بار تعویض راجرز جواب داد و سوسو در دقیقه 109 لیورپول را 2-1 پیش انداخت. بازی با همین نتیجه رو به پایان بود. اما سه دقیقه بعد از پایان وقت معمول 120 دقیقه ای، داور نقطه پنالتی را برای میدلزبورو نشان داد. بمفورد که در دقیقه 112 به جای لیدبیتر به میدان آمده بود، پشت این ضربه قرار گرفت و در آخرین لحظات ممکن کار را به تساوی کشاند. بازی با همین نتیجه تمام شد و کار به ضربات پنالتی کشید.

اما ضربات پنالتی، این بازی را تبدیل به یک بازی فوق دراماتیک کرد. بمفورد که پنالتی تساوی بخش را به ثمر رسانده بود، اولین ضربه میدلزبورو را هدر داد. اما استرلینگ نیز پنالتی پنجم لیورپول را هدر داد تا پنالتی ها نیز به ضربات اضافه کشیده شود. بازیکنان دو تیم 14 بار پشت ضربات پنالتی قرار گرفتند که نتیجه آن 12-13 به سود لیورپول شد. سرانجام لیورپول 15-16 این بازی دراماتیک را برد و به سختی به مرحله بعد صعود کرد.

     
آی اسپورت
2014-09-24 09:31:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر