فهرست
گواردیولا:مهم این است که خوب بازی کردیم
گواردیولا:مهم این است که خوب بازی کردیم

گواردیولا:مهم این است که خوب بازی کردیم

 آی اسپورت- قهرمان فصل قبل بوندسلیگا، دیشب توانست بعد از پیروزی پرگل 4-0 برابر پدربورن ، به صدر جدول برگردد، اما سرمربی باوارایی ها اعتقاد دارد که مهم ترین موضوع این است که آنها چگونه بازی کرده اند.

پپ گواردیولا گفته  از برد 4-0 بابر پدربورن  در آلیانز آره نا بسیار خوشحال است، نتیجه ای  که آن ها را به صدر جدول برده است.قبل از این بازی، دو تیم از 4 بازی، 8 امتیاز کسب کرده بودند که پدربورن به خاطر تفاضل بهتر صدرنشین بود. ااما آنها دیشب نتوانستند در مقابل بایرن مقاومت کنند. در این مسابقه ماریو گوتزه(2گل)، توماس مولر و لواندوفسکی گل های بایرن مونیخ را به ثمر رساندند.

اما گواردیولا بعد از بازی دیشب به خبرنگاران گفته:\"ما در 25 دقیقه اول خیلی خوب بودیم.در مجموع من خوشحالم چون سطح بازی مان خیلی بهتر شده. ما اکنون صدرنشین هستیم . اما این چیزی نیست که مهم باشد،موضوع مهم این است که چگونه بازی می کنیم..\"

آرین روبن،بال بایرنی ها دیشب در سه گل تیمش، نقش اصلی را ایفا کرد.او همچنین طراح حرکات تیمی باوارایی ها بود.او گفته در آنها در حال حاضر نیاز دارند تا این کارگروهی خوب را حفظ کنند. روبن در این باره گفته:\"این مهم بود که بردیم\".این بازیکن 30 ساله اضافه کرده:\"ما تیم بهتری بودیم.آنها مشکلاتی را در شروع بازی داشتند . ما ازاین موضوع استفاده کردیم و خیلی زود ، به دو گل رسیدیم. این اولین برد پرگل ما در فصل جدید است و سعی می کنیم این نوع سبک بازی را حفظ کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-24 14:33:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر