فهرست
آنجلوتی: در مورد کاسیاس و ناواس تردید دارم
آنجلوتی: در مورد کاسیاس و ناواس تردید دارم

آنجلوتی: در مورد کاسیاس و ناواس تردید دارم

 آی اسپورت- کارلو آنجلوتی،سرمربی رئالی ها گفته مردم باید صبر کنند تا ببینند در بازی شنبه برابر ویارئال کدام دروازه بان درون قفس توری این تیم قرار می گیرد، چرا که خود او هنوز در رابطه با این موضوع مردد است. در هفته های گذشته بحث پیرامون این که کدام یک از دروازبان های این تیم یعنی ایکر کاسیاس، ملی پوش اسپانیایی و یا کیلور ناواس، سنگربانی که با کاستاریکا در جام جهانی گذشته درخشیده، باید درون دروازه قرار بگیرند، خیلی زیاد بوده است.

اگرچه آنجلوتی بعد از این سوال که با توجه به حضور ناواس در بازی دیشب، آیا احتمال بازی کاسیاس در بازی شنبه کاهش یافته، اشاره کرده:\" شنبه متوجه خواهید شد.کاسیاس اخیرا برای تیم خوب بازی کرده. با تعادل و باثبات.ناواس هم روی بعضی از لحظات بازی فعال بود. اما در مجموع در دیدار برابر الچه ، روز آرامی را داشت.\"

این مربی ایتالیایی 55 ساله در مورد سیاست های مدیریتش برای انتخاب بازیکنان داخل زمین هم صحبت کرده:\" من فکر می کنم که تغییر چرخش بازیکنان برای به میدان رفتن خیلی خوب است.\" سرمربی سابق روسونری اضافه کرده:\"ما بازی دیگری در روز شنبه خواهیم داشت و این موضوع تغییر بازیکنان، به خاطر جلوگیری از مصدومیت آنها اجتناب ناپذیر است.ما برابر الچه از کریم بنزما و لوکا مودریچ استفاده نکردیم ولی  آنها در برابر ویارئال به میدان خواهند رفت.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-24 09:38:41
نظر دهید

۱ نظر
SEPEHR
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۵۵
درون قفس توری?!?
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر