فهرست
پیش بازی دورتموند-اشتوتگارت: کلوپ و یک لشگر مصدوم
پیش بازی دورتموند-اشتوتگارت: کلوپ و یک لشگر مصدوم

پیش بازی دورتموند-اشتوتگارت: کلوپ و یک لشگر مصدوم

 آی اسپورت- اولین مصدوم این تیم هملت میخیتاریان است که در شنبه هفته گذشته در جریان بازی این تیم برابر ماینتز که با باخت 2-0 تیمش همراه شد، از ناحیه پا آسیب دیده.این بازیکن 25 ساله که در 25 دقیقه انتهایی بازی در کوفیس آره نا برای تیمش به میدان رفت در صحنه ای به شدت مصدوم شد. تصاویر بعدی حاکی از دور بودن میخیتاریان به مدت یک ماه از بازی های تیم بوده است.

اما هملت میخیتاریان تنها مصدوم این تیم برای این بازی نیست. یورگن کلوپ، مارکو رویس را به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا، نوری شاهین را به خاطر مصدومیت از زانو،یاکوب بلاژیکوفسکی،الیور کیریچ و جی دونگ وون را به دلیل صدمه از ناحیه عضله در اختیار ندارد.

این همه آسیب دیده ممکن است لحظات سختی را برای کلوپ در بازی امشب رقم بزند. مربی که امیدوار است تیمش نمایش ناامیدکننده هفته قبل برابر ماینتز را جبران کند. دیداری که شاید ایموبیله نقش مهمی در باخت تیم داشته است. بازیکنی که در جریان مسابقه نتوانست پنالتی اش را تبدیل به گل کند. کلوپ در مورد ایموبیله گفته بود:\" او نتوانست پنالتی را گل کند. ولی طبیعی است. این اتفاقات برای همه رخ می دهد.\"

اما تیم اشتوتگارت که فصل قبل را در رتبه ناامیدکننده پانزدهم به پایان رسانده بود، حالا از چهار بازی ابتدایی فصل تنها یک امتیاز بدست آورده و در قعر جدول بوندسلیگا به سر می برد. اشتوتگارت تنها توانسته در هفته اول یک امتیاز از مونشن گلادباخ بگیرد ودر سه هفته بعدی به ترتیب برابر تیم های کلن،بایرن مونیخ و هوفنهایم متحمل شکست شده. آنها امروز به دنبال نتایج بد هفته های قبل هستند، هرچند که وداد ایبیسویچ و گئورگ نیدرمیر را به خاطر آسیب دیدگی در اختیار نخواهد داشت.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-24 11:17:46
نظر دهید

۱ نظر
..........
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۵
یعنب خاک بر اون سرتون!
هملت مبختاربان بازیکن گهر درود بود!!!!!!!

این هنریک میکیتاریانه فوق ستاره دورتموند و فوتبال اروپا!
یعنی واقعا متاسفم واسه نویسنده که هنو میکیتاریانم نمیشناسه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر