فهرست
دقیقی: حضور در استقلال؟ فعلا تمرکزم روی پیکان است
دقیقی: حضور در استقلال؟ فعلا تمرکزم روی پیکان است

دقیقی: حضور در استقلال؟ فعلا تمرکزم روی پیکان است

آی اسپورت- سعید دقیقی در دیدار با ملوان بالاخره گل زد تا تیمش پیروز میدان باشد. هر چند درباره زننده ی این گل کمی شک و شبهه وجود دارد. با سعید دقیقی درباره شرایط خودش و تیم پیکان صحبت کردیم که در زیر می خوانید:

شرایط پیکان چطور است؟!

پیکان در این فصل بازیکنان خوبی را جذب کرد و توقع می‌رفت که نتایج خوبی کسب کند. خود من هم با چشمانی باز تیمم را انتخاب کردم و از همان ابتدا فکر می‌کردیم نتایج بهتری کسب کنیم. با توجه به امکاناتی که این باشگاه دارد جایگاه خوبی را به دست آوردیم.


در بازی های نخست نا امید کننده بودید...
 

 به هر حال در ابتدای فصل، زمان برد تا نفرات جدید با تیم آشنا شوند. ما در دو سه بازی گذشته عملکرد بهتری داریم و در بازی با ملوان هم که حساسیت‌های خاص خود را داشت توانستیم به پیروزی برسیم و امیدوارم جایگاه بهتری کسب کنیم. برد مقابل ملوان هم امید به ما داد و هم جایگاه‌مان را بهتر کرد.


در 7 بازی اول حتی 1 گل هم نزدید...
 

 واقعا این عجیب بود ما 7 هفته یک گل هم نزدیم به هر حال می‌توانست معمولی‌ترین اتفاقات رخ دهد و ما به گل برسیم اما این مسئله غیرقابل باور بود. به گونه‌ای شده بود که زدن یک گل برای ما بسیار شیرین شده بود. خوشبختانه در هفته هفتم توانستیم به گل برسیم و پس از آن در بازی با ذوب آهن هم عملکرد خوبی داشتیم و در دیدار مقابل ملوان هم به پیروزی رسیدیم. اگر تیمی گل نمی‌زند همه مجموعه مقصر هستند همانطور که اگر تیمی گل نخورد تمام تیم خوب کار کرده‌اند. دیگر آن زمان گذشته است که بگوییم فقط یک خط در این موضوع موثر واقع شده است.

گفته می شود قرار است نیم فصل به استقلال بروی

 صحبت خاصی در این باره ندارم. من پیراهن پیکان را هم‌اکنون می‌پوشم و برای این تیم تلاش می‌کنم و تا زمانی که در این تیم باشم تمرکزم روی موفقیت پیکان است.

 درست به کجا رسید؟

 من مهندسی صنایع داشتم و کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت ورزش گرفتم. امیدوارم در ادامه بتوانم در مقاطع بالاتر هم تحصیل کنم و به دانش خود بیفزایم.

 

     
آی اسپورت
2014-09-24 11:43:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر