فهرست

پیش بازی اینتر-آتالانتا: آتالانتا گربه سیاه اینتر

 آی اسپورت- اینتر از آوریل 2010 موفق به شکست آتالانتا نشده و آنها در دوبازی قبلی خود برابر این تیم در سن سیرو بازنده بوده اند. جیاکومو بوناونچورا توانسته بود در پیروزی 2-1 فصل قبل تیمش برابر اینتر، هر دوگل آتالانتایی ها را به ثمر برساند.بازیکن 25 ساله ای که این فصل به میلان پیوسته .هرچند آتالانتایی ها جرمن دنیس، مهاجمشان که در 4 رویارویی تیمش برابر اینتری ها، شش گل به ثمر رسانده را همچنان در اختیار دارند. آتالانتا با کسب سه تساوی از چهار بازی در سری آ،  در رده نهم جدول قرار گرفته و آنها تحت هدایت استفانو کولانچونو، سرمربی 51 ساله شان، امیدوارند تا بتوانند خود را با رتبه ای بالاتر برسانند.

اما از سویی دیگر اینترمیلان با 5 امتیاز از سه بازی، در رده ششم جدول ایستاده اند. این تیم هفته قبل، در دیدار برابر پالرمو، بعد از اشتباه وحشتناک ویدیچ در دفع توپ که منجر به بازشدن دروازه شان شد، نتوانستند بازی را ببرند و این دیدار با تساوی 1-1 خاتمه یافت.بدون شک متیو کوواچیچ ستاره میدان بود که توانست برای در این بازی  گلزنی کند. ماتزاری اما از نمایش تیمش بعد از بازی بسیار ناامید شده بود:\"

ما باید روی ذهن و پاهایمان کارکنیم. ما اینترمیلان هستیم و باید این کار را انجام دهیم.\" او ادامه داده:\" ما در حال پیشرفت هستیم. بازی برابر پالرمو دیداری سخت بود، اما ما قطعا می توانیم بهتر باشیم.\"

اما کولانچونو هم در مورد تیمش گفته:\" تیم ما عملکرد خوبی دارد، و ما فوتبال خوبی را به نمایش می گذاریم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-24 11:49:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر