فهرست
عابدینی: اعضای مجمع به دنبال کنار گذاشتن کفاشیان هستند
عابدینی: اعضای مجمع به دنبال کنار گذاشتن کفاشیان هستند

عابدینی: اعضای مجمع به دنبال کنار گذاشتن کفاشیان هستند

آی اسپورت - اگر دیدید علی کفاشیان از ریاست فدراسیون فوتبال کنار رفت، تعجب نکنید. این ادعایی است که امیر عابدینی در گفتگو با ایسنا آن را مطرح کرده است.

عابدینی  با بیان اینکه برخی اعضای مجمع به دنبال برگزاری جلسه‌هایی برای برکناری کفاشیان هستند به ایسنا گفت: در روزهای گذشته چند نفر از اعضای مجمع با من تماس گرفته‌اند و دنبال برگزاری جلسه‌هایی هستند که به کار این مدیران در فدراسیون پایان داده شود. مطمئن باشید در این شرایط من یکی از افرادی هستم که مخالف ادامه کار کفاشیان و دوستانش در فدراسیون هستم.

عابدینی در پاسخ به این سوال که چه عواملی اعضای مجمع را به تلاش برای برکناری کفاشیان سوق داده گفت: حذف تیم‌های ملی نوجوانان و امید، وضعیت تیم ملی بزرگسالان، رفت‌وآمدهای کی‌روش، موضوع وینگادا،‌بودجه فدراسیون و ده‌ها مورد دیگر که فدراسیون با آنها باری به هر جهت برخورد کرده باعث شده عملکرد دوستان قابل قبول نباشد.

او درباره این که به نظر می‌رسد بعضی اعضای مجمع فقط به برکناری کفاشیان راضی هستند نه چیز دیگری گفت: کاملا همین‌طور است. در تماس‌هایی که با من داشتند هم این موضوع را عنوان کردند و شک نکنید الان بحث کنار گذاشتن کفاشیان مطرح است نه کنار رفتن او. یعنی اگر کفاشیان خودش هم کناره‌گیری نکند از سوی مجمع کنار گذاشته می‌شود. متاسفانه کفاشیان نخواست سیستم فدراسیون را اصلاح کند. ما به غیر از رابطه و رفیق‌بازی و کار باری به هر جهت چیزی در فدراسیون ندیدیم.

     
آی اسپورت
2014-09-24 12:15:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر