فهرست
شرط عابدینی برای مدیرعاملی پرسپولیس: سیاسی نباشد
شرط عابدینی برای مدیرعاملی پرسپولیس: سیاسی نباشد

شرط عابدینی برای مدیرعاملی پرسپولیس: سیاسی نباشد

آی اسپورت- امیر عابدینی این روزها به عنوان گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس مطرح است و این در حالی است که شنیده می‌شود موفق‌ترین مدیر عامل تاریخ باشگاه شرط عجیبی را برای بازگشت مطرح کرده است.

به نقل از ایلنا، پس از برکناری علیرضا رحیمی از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بهروز منتقمی به عنوان سرپرست باشگاه امورات پرسپولیس را دردست گرفته، اما سرخ‌پوشان تهرانی قرار است هفته آینده مدیر عامل جدید خود را بشناسد.

عابدینی یکی از اعضای گزینه‌هایی است که نامش برای نشستن روی صندلی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مطرح شده و طی روزهای گذشته مذاکراتی هم با او برای قبول این پست شده، اما حمیدرضا سیاسی رئیس هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرده عابدینی مدیر عامل باشگاه نخواهد شد.

اظهارنظر سیاسی با واکنش خاصی از سوی عابدینی مواجه نشده، اما آنطور که شنیده‌ایم شرط اصلی عابدینی برای حضور در پرسپولیس به عنوان مدیرعامل باشگاه این بود که سیاسی رئیس هیات‌مدیره نباشد. حالا و با توجه به اینکه هیات مدیره پرسپولیس به تازگی تشکیل شده و زمان زیادی از ریاست سیاسی به عنوان رئیس هیات مدیره نمی‌گذرد، باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا وزارت‌ورزش و آنهایی که برای پرسپولیس تصمیم می‌گیرند با شرط عابدینی برای حضور در این مجموعه موافقت می‌کنند یا سیاسی همچنان به عنوان رئیس هیات‌مدیره به کارش ادامه خواهد داد و شخص دیگری به عنوان مدیرعامل پرسپولیس معرفی و مشغول به کار خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-09-24 13:28:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر