فهرست
مهدوی: می خواهیم پرسپولیس را ببریم/ تراکتوری ها فیلم بازی را برعکس دیده اند!
مهدوی: می خواهیم پرسپولیس را ببریم/ تراکتوری ها فیلم بازی را برعکس دیده اند!

مهدوی: می خواهیم پرسپولیس را ببریم/ تراکتوری ها فیلم بازی را برعکس دیده اند!

آی اسپورت- کاپیتان فصل گذشته داماش گیلان، در این فصل پیراهن آبی های خوزستان را بر تن می کند. محمدرضا مهدوی در گفتگو با فارس، از استرس بازیکنان جوان تیمش حرف زده و از اینکه آن ها قصد دارند همه سه امتیاز را از پرسپولیس بگیرند. 

تیم شما در چه شرایطی قرار دارد؟

وضعیت تیم ما بد نیست. ما در مسابقه قبلی خود مقابل تراکتورسازی به تساوی 2 بر 2 رسیدیم. می‌توانستیم در این دیدار برنده شویم و موقعیت‌های زیادی داشتیم. باید پیروز می‌شدیم اما نمی‌دانم چرا بازیکنان تراکتورسازی می‌گویند باید بیشتر گل می‌زدیم فکر کنم آنها بازی را برعکس می‌بینند. ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و آنها روی 2 توپ مرده به گل رسیدند.

دیدار دشواری را برابر پرسپولیس پیش رو دارید

 در بازی با پرسپولیس به دنبال کسب 3 امتیاز هستیم. نیم نگاهی به بالا آمدن در جدول داریم و می‌خواهیم برنده شویم. البته با توجه به اینکه در تهران به میدان می‌رویم کسب 1 امتیاز هم نتیجه بدی نیست.


برابر تراکتور باز هم در دقایق پایانی گل دریافت کردید. دلیل این اتفاق چیست؟

به هر حال مقابل تراکتورسازی بازی ‌کردیم. آنها صدرنشین هستند و مهره‌های زیادی دارند. تا اواسط دقیقه 80 هم پیش بودیم. وقتی در یک بازی عقب هستی و جلو می افتی این نشان می‌دهد که آمادگی خوبی دارید و حرف برای گفتن دارید. البته مسائل تیم را ویسی بهتر می‌داند اما به غیر از روح الله سیف‌اللهی که گل زد 2 بازیکن تعویضی دیگر ما چندان کار نکردند و نتوانستند خودشان را نشان دهند. بازیکنان جوان ما استرس دارند و باید این شرایط را بهتر کنند. اگر در نیم فصل 2 -3 بازیکن با تجربه جذب کنیم مطمئنا شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد.

شرایط پرسپولیس را چطور می بینید؟

 پرسپولیس با تغییراتی روبرو شده است. من در داماش با حمید درخشان کار کردم و از تفکرات او شناخت دارم. ما بازیکنان خوبی در تیم داریم که می‌توانیم از این بازی دست پر بیرون بیاییم. پرسپولیس هفته قبل مقابل راه آهن در تهران خوب کار نکرد. باید مهره‌های این تیم را از کار بیاندازیم و در این صورت توان پیروزی داریم.امیدوارم بهتر شویم و در جدول شرایط بهتری پیدا کنیم. ما تیم جوانی داریم و با این بازیکنان خوب و جوان توان رسیدن به موفقیت را داریم.

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-24 13:28:19
نظر دهید
۴ نظر
-
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۳:۴۶
کم چرت بگو حتما رفتی جنوب توهم شدی لافزن شدی ابراهیم تهامی رونالدو
Milad
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۶
تراکتوریها روی 2 تا توپ مرده گل زدند؟؟؟ خوبه حالا اونا بازی رو برعکس دیدن فک کنم تو بازی رو کلا ندیدی !! مرد حسابی 2 تا گل قشنگ انداختن توی تورتون اونم با تاکتیک و حساب شده بعد میگی توپ مرده؟؟ یه پنالتی الکی گه اصلا پنالتی نبود براتون گرفتن اون رو گل کردید این شد گل با تاکتیکتون؟؟؟
-
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۱
کله مهدوی داغ بوده یه لافی زده رفته شهر رونالدو تهامی دیگه
azerbaican
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۰:۲۷
جوری میگه از تراختورپیش بودیم انگار چ خبره .گل اول رو بااشتباه بازیکن اهوازیمون خوردیم که پنالتی هدیه داد و گل دوم رو هم اوت به نفع تراختور بود نه سوراخ شهر اهواز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر