فهرست
درخشان: سردار باران چشمه نگاه دیگری به داستان معافیت ها داشته باشد/ در هر پستی که لازم است بازیکن می گیریم/ کریمی باید به ما جواب بدهد
درخشان: سردار باران چشمه نگاه دیگری به داستان معافیت ها داشته باشد/ در هر پستی که لازم است بازیکن می گیریم/ کریمی باید به ما جواب بدهد

درخشان: سردار باران چشمه نگاه دیگری به داستان معافیت ها داشته باشد/ در هر پستی که لازم است بازیکن می گیریم/ کریمی باید به ما جواب بدهد

اگر دروازه‌بانی اشتباه کند و اشتباه شخصی او برای تیم مشکل‌ساز شود مطمئنا در مسابقه بعدی محروم خواهد شد.

آی اسپورت- حمید درخشان چهار امتیاز از دو بازی که سکان هدایت قرمزهای پایتخت را عهده دار بوده، به دست آورده است. او سومین بازی پیاپی خود در ورزشگاه آزادی را عصر فردا مقابل استقلال صنعتی خوزستان انجام خواهد. سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه ضمن تبریک هفته دفاع مقدس می‌گوید: به خانواده مرحوم مهدی نفر فرا رسیدن چهلمین روز درگذشت این عزیز را تسلیت می‌گویم و امیدوارم روحش شاد باشد.

به تیمم امیدوارم

هفته قبل تمرینات خوبی انجام دادیم و بازیکنان ما خیلی باانگیزه کار کردند. به تیمم خیلی امید دارم و انشاءالله بتوانیم همانند هفته گذشته بازی خوبی انجام دهیم و سه امتیاز را کسب کنیم.

سردار باران‌چشمه نگاهش را به بازیکنان ملی تغییر دهد

من از رسانه‌ها خواهش می‌کنم که مطلبی که می‌گویم را به خوبی منعکس کنند. از سردار باران‌چشمه که همیشه عنایت ویژه‌ای به ورزشکاران داشته درخواست می‌کنم حالا که بارها برای بازیکنان‌شان هزینه کرده‌اند و در واقع این بازیکنان بازیکنان ملی هستند نگاه دیگری به این مسئله کارت پایان خدمت داشته باشند.

تابع تصمیمات نظام‌وظیفه هستیم

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: من این حرف را برای پرسپولیس نمی‌زنم بلکه روی صحبت من درباره سپاهان، استقلال و فولاد که نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند، می‌گویم. هرچند که تعدادی از این بازیکنان امکان دعوت به تیم ملی را هم دارند. البته ما تابع تصمیمات نظام‌وظیفه در مورد این بازیکنان هستیم اما از باران‌چشمه خواهش می‌کنم تصمیماتی که می‌خواهند بگیرند را آخر فصل بگیرند. نباید تیم‌ها از این موضوع لطمه بخورند و هر تصمیمی قرار است گرفته شود آخر فصل باشد. به نظر من می‌توان این تصمیمات را دیرتر گرفت و امیدوارم سردار باران‌چشمه این بار هم به ورزشکاران لطف کند.

می‌خواهیم در حد نام پرسپولیس باشیم

هفته قبل خیلی خوب تمرین کردیم و امیدوارم فردا بازی قابل قبول و در حد نام پرسپولیس انجام دهیم.

از دروازه‌بانم حمایت می‌کنم

اعتقاد من بر این است که اگر دروازه‌بانی اشتباه کند و اشتباه شخصی او برای تیم مشکل‌ساز شود مطمئنا در مسابقه بعدی محروم خواهد شد اما اگر این اشتباه به وجود نیاید جای او را تغییر نمی‌دهم و سعی می‌کنم از دروازه‌بانم حمایت کنم.

همه تیم‌ها را آنالیز کرده‌ایم

ما با آنالیز به مصاف حریفان می‌رویم و تلاش می‌کنیم نقاط قوت و ضعف آن‌ها را بشناسیم. هرچقدر هم که شناخت ما بیشتر باشد باعث می‌شود که کار راحت‌تری داشته باشیم.

شاید کسی را از لیست خارج کنم

ما حتما در پست‌هایی که لازم است بازیکن جذب می‌کنیم و قصد داریم تیم را تقویت کنیم. ما در پست دفاع و هافبک نیاز به تقویت داریم و اگر بازیکنی مدنظرمان قرار گیرد او را جذب می‌کنیم. همچنین اگر کسی نتواند خودش را با تیم وفق بدهد از جمع ما جدا خواهد شد.

خود کریمی درمورد بازی کردنش تصمیم می‌گیرد

علی کریمی با حضورش در تمرینات ما را خوشحال کرده است اما نقطه مبهم در این ماجرا خود کریمی است که باید در مورد بودن یا نبودنش تصمیم بگیرد. کسی که در این رابطه آخرین تصمیم را می‌گیرد خود کریمی است. هواداران کریمی را دوست دارند اما خود او باید تصمیم بگیرد. او باید به ما جواب بدهد و ما دستش را در این ارتباط باز گذاشته‌ایم.

     
آی اسپورت
2014-09-24 14:12:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر