فهرست
منتقمی: پولادی سرباز باشد نمی تواند برای هیچ تیمی بازی کند/ درباره تقویت تیم برای آسیا با تاج حرف زدیم
منتقمی: پولادی سرباز باشد نمی تواند برای هیچ تیمی بازی کند/ درباره تقویت تیم برای آسیا با تاج حرف زدیم

منتقمی: پولادی سرباز باشد نمی تواند برای هیچ تیمی بازی کند/ درباره تقویت تیم برای آسیا با تاج حرف زدیم

آی اسپورت- سرپرست باشگاه فوتبال پرسپولیس پس از نشست با مهدی تاج، در جمع خبرنگارها حاضر شد و در مورد مسائل مختلف مطرح شده در این نشست توضیحاتی را ارائه کرد. 

موضوع جلسه امروز با رئیس سازمان لیگ چه بود؟ 

در مورد اینکه چگونه تیم را در آسیا تقویت کنیم با رئیس لیگ صحبت کردیم و در مورد پولادی و ماهینی هم صحبت و تبادل نظر انجام شد. بحث افزایش سقف بودجه را مطرح کردیم و قرار شد که ما انتظارات خودمان را به سازمان لیگ اعلام کنیم تا روز شنبه در هیأت رئیسه سازمان لیگ در این زمینه بحث و گفت‌وگو شود و تصمیم‌گیری انجام گیرد. در مورد مسائل متفرقه دیگر هم صحبت شد. در مورد نقل و انتقالات، کمیته انضباطی، مسائل درون باشگاهی و مشکلاتی که در فیفا مطرح است، دعاوی که در داخل کشور داریم هم صحبت کردیم.

داستان باطل شدن کارت معافیت ماهینی به کجا رسید؟ 

 هنوز در این زمینه نامه کتبی به ما ابلاغ نشده است. ماهینی به دنبال رای دیوان عدالت اداری است که اگر این رای را بگیرد به فدراسیون و سازمان لیگ اعلام کند اما نه این رای و نه باطل شدن کارت پایان خدمتش به طور کتبی به ما اعلام نشده است. ماهینی بازیکن اثر‌گذاری است و ما می‌خواهیم او را حفظ کنیم. در آسیا هم می‌تواند این بازیکن به ما کمک کند اما باید ببینیم قانون به ما چه می‌گوید.

بالاخره مهرداد پولادی از لیست خارج می شود یا به پرسپولیس بازمی گردد؟

اگر مهرداد پولادی از فهرست ما خارج شود سقف بودجه ما پایین می‌آید ولی هنوز وضعیت او به طور کامل مشخص نیست. کمیته انضباطی در مورد این بازیکن رای داده است اما ما منتظریم ببینیم نامه سازمان لیگ در مورد سربازی او چه می‌شود اگر این بازیکن سرباز شود پولادی دیگر بازیکن هیچ تیمی نخواهد بود. ما به رای کمیته انضباطی هم اعتراض کرده‌ایم اما اگر پولادی سرباز شود دیگر بازیکن تیمی نیست اما من می‌گویم باید حرمت‌ها حفظ شود اگرچه ما اختلاف‌هایی داریم اما نباید حرمت بازیکنان را زیر سوال ببریم.

درباره شایعه سرباز بودن بنگر و عالیشاه چه نظری دارید؟ 

 هنوز هیچ چیز به طور مکتوب به ما نرسیده است اگر مکتوب اعلام کنند ما هم دفاع می‌کنیم.

احتمال دارید خانزاده به خاطر رفتارش در تیم ملی امید، از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا محروم شود

 هنوز چیزی به طور رسمی به ما ابلاغ نشده است.

     
آی اسپورت
2014-09-24 16:25:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر