فهرست
مسلمان: سردار آزمون را نمی شناسم!/ در لیست جدید کی روش نیستم
مسلمان: سردار آزمون را نمی شناسم!/ در لیست جدید کی روش نیستم

مسلمان: سردار آزمون را نمی شناسم!/ در لیست جدید کی روش نیستم

آی اسپورت- انتقاد اینستاگرامی سردار آزمون از عکس اینستاگرامی محسن مسلمان، پاسخ نسبتا تند هافبک ذوب را در پی داشته است. سردار امروز در اینستاگرامش، از بازیکنان تیم ملی امید که به جای عذرخواهی از مردم، مشغول عکس گرفتن با دیزاینرهای شان هستند انتقاد کرد. این انتقاد بی بروبرگرد متوجه محسن مسلمان بود. بازیکنی که به تازگی تصویری با یک کت تازه و دیزاینرش منتشر کرده بود. محسن در ارنباط با این ماجرا به ورزش سه گفته است که اصلا سردار آزمون را نمی شناسد! 

تلاش مان را کردیم
ما تمام تلاش مان را در مسابقات آسیایی کردیم اما شرایط خوب نبود و امیدوارم تیم ملی بزرگسالان در جام ملت های آسیا نتایج خوبی بگیرد تا این زخمی که تیم ملی امید زد را جبران شود. به هر حال مشکلاتی داشتیم از جمله اینکه بازیکنان دیر دور هم جمع شدند و زمان کافی برای هماهنگی نداشتیم. البته ما شرمنده مردم هستیم و تمام این دلایل باعث نمی شود که خودمان را توجیه کنیم. تمام این مسائل بهانه است و ما باید بهتر از این کار می کردیم. کمبود امکانات هم وجود داشت اما تمام تیم ها مشکلاتی داشتند.

وینگادا زمان می خواست
 من دیگر بازیکن تیم ملی امید نیستم و نمی توانم در مورد کادر فنی صحبت کنم. اما وینگادا مربی خوب و با شخصیتی بود. البته او هم زمان می خواست تا تیم را جمع و جور کند نتایج بهتری بگیرد.

سردار آزمون؟ کی هست؟ 
من اصلا این شخصی که می‌گویید را نمی‌شناسم. من عذرخواهی کردم و حالا اگر 100 بار معذرت خواهی کنم مگر چیزی درست می شود. اینستاگرام صفحه شخصی است و به هیچ کس ربطی ندارد که من چه عکسی می گذارم یا چه مطلبی می نویسم.


از من پاسپورت نخواسته اند
 از من پاسپورت نخواستند و فعلا 40 نفر اعلام کردند. هنوز من را دعوت نکردند چون از بقیه بازیکنان تیم ملی امید پاسپورت گرفتند.

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-24 16:48:18
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۲
برو بچه ...نی! نباید هم بشناسی! فوکول و قر و فرت مهمتر از شناختن مشاهیر فوتباله! ریدن به اعتبار فوتبال ملی ایران یه چیزی هم طلب کار هستند پروهای بیغیرت!!
۱
ش
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۸
حیوان کثیف
امیر
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۳۷
کار به کجا رسیده که مسلمان با اون قد و قیافش شده مدل لباس..چی بگه آدم
امیر
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۳۹
کار به کجا رسیده که مسلمان با اون قد و قیافش شده مدل لباس..چی بگه آدم
-
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۳:۱۰
یا رب مباد که گدا معتبر شود ، معتبر شود گدا ز خدا بی خبر شود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر