فهرست
مرفاوی: بازیکنی با مشکل معافیت در تیم نداریم/ قبول ندارم که تیم آماده نیست
مرفاوی: بازیکنی با مشکل معافیت در تیم نداریم/ قبول ندارم که تیم آماده نیست

مرفاوی: بازیکنی با مشکل معافیت در تیم نداریم/ قبول ندارم که تیم آماده نیست

آی اسپورت- صمد مرفاوی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های صبا و سایپا گفت: هفته دفاع مقدس را گرامی می‌دارم و امیدوارم هر ساله این دفاع و یاد شهدا را گرامی بداریم. بازی با سایپا سخت و تاکتیکی است. برای تیم حریف هم این سختی و دشواری وجود دارد. سایپا از تاکتیکی فوتبال خوبی را ارائه می‌کند و توانسته نتیجه خوبی هم بگیرد. امیدوارم بازی خوب و هوشمندانه ارائه دهیم که بازی را به سود خود به پایان برسانیم. ما هم شرایطمان خوب است و امیدوارم با برنامه‌ریزی که کردیم بازی را به نفع خود تمام کنیم.

 محروم و مصدومان : محروم نداریم اما حسن‌زاده و مهدی‌زاده مصدوم هستند و باید ببینیم برای بازی فردا شرایط‌شان چگونه است. امیدوارم با نفرات دیگر بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

 میزان آمادگی بازیکنان مخصوصا در خط دفاعی : آمادگی بازیکنان خوب است و پس از این هفته‌ها طبیعی است که آماده هستند و با توجه به تیم حریف و شرایط فنی آنها سعی می‌کنیم تاکتیک خود را انتخاب کنیم.

 بازیکنی در صبا وجود دارد که با مشکل جعلی بودن کارت معافیت روبرو شده باشد؟ : موردی ندیدم نمی‌دانم منظورتان کدام بازیکن‌ است. چنین چیزی به باشگاه گزارش نشده است. همه بازیکنان را در اختیار داریم و مشکلی نداریم.

 شرایط روحی و روانی بازیکنان: آگاه هستیم که تیم حریف از لحاظ روحی و روانی و تاکتیکی پیشرفت داشته است. سعی می‌کنیم بازی خوبی ارائه دهیم و امتیاز را به دست آوریم. هفته گذشته برای سپاهان مشکل‌ساز شدیم که این می‌تواند برای ما امیدوار کننده باشد. امیدوارم فردا هم این کار را انجام دهیم.

 صبا بازی برده را با نتایج دیگر تغییر می دهد : یک تیم وقتی گل می زند نمی‌تواند تا دقیقه 90 حاشیه امنیت داشته باشد. به تراکتورسازی‌ای باختیم که هم صدر جدول است و هم هوادار دارد و شرایطیش فرق دارد. سپاهان هم بهترین مهره‌های فوتبال ایران را دارد. ما با این تیم مساوی کردیم. در بازی با راه‌آهن هم که به تساوی رسیدیم اگر خطای پنالتی اشتباه به سود تیم حریف گرفته نمی‌شد بازی مساوی نمی شد. این اتفاقات در فوتبال پیش می‌آید اما تمام سعی و تلاش‌مان این است که نتیجه که به دست می‌آوریم را حفظ کنیم. قبول ندارم که تیم آماده نیست از لحاظ بدنی شرایطمان بد نیست اما نفرات جایگزین در تیم ما مقداری آن چیزی که می‌خواهیم را برآورده نمی‌کنند. امیدوارم این مسئله هم حل شود.

 در بازی با سپاهان بازیکنی را در ترکیب ثابت قرار داده که اولین حضورش بود: هر بازیکنی که در ترکیب قرار گرفت مزد زحمات خودش بود. اگر در تمرینات به خواسته‌های ما رسید فرقی نمی‌کند چه کسی باشد. داوود بهادری بازیکن آینده‌داری است که تلاش زیادی انجام می‌دهد. ما هم از او راضی بودیم اما باید اعتماد به نفس بیشتری پیدا کند که نیاز به زمان دارد نمی‌خواهیم نیروهای خود را به راحتی از دست بدهیم. بازیکن جوانی که بد باشد ممکن است با بازی گرفتن بی‌موقع باعث شویم محو شود. باید با آنها محتاطانه پیش رویم.

عملکرد مارکو : شرایط خوبی داشت و در بازی هم از او استفاده کردیم و اگر لازم باشد در آینده استفاده می‌کنیم. مهم این است که الان نفرات ما آماده هستند. این باعث خوشحالی ماست که بازیکنان با انگیزه کار می‌کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-24 17:39:02
نظر دهید
۱ نظر
4444
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۰۴
نتیجه بازیهایی که لنگ پولیس با بازیکنان سرباز انجام داده چی میشه؟!الانم دنبال تغییر نتایج هستند؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر