فهرست
پیش بازی هال-سیتی؛ بی خوابی پپ!
پیش بازی هال-سیتی؛ بی خوابی پپ!

پیش بازی هال-سیتی؛ بی خوابی پپ!

آی اسپورت - دو تیم منچستر سیتی و هال سیتی در حالی در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر خواهند رفت که پپ گواردیولا و منچستر سیتی نیاز مبرم به کسب پیروزی در این دیدار دارند. منچستر سیتی که با ۷  امتیاز اختلاف نسبت به چلسی در مقام سوم لیگ برتر انگلیس قرار دارد در حالی در خانه حریف به مصاف هال سیتی خواهد رفت که این تیم در قعر جدول لیگ ۲۰ تیمی انگلیس قرار دارد.

حساسیت این دیدار برای آبی‌های منچستر به قدری است که مربی اسپانیایی این تیم اعلام کرده بود شب قبل از این دیدار نمی‌تواند بخوابد و هر اتفاقی ممکن است در این دیدار رخ دهد. سیتی‌زن‌ها که آخرین دیدار خود را با حساب ۲-۱ در خانه خودی مقابل آرسنال به پیروزی رسیده‌اند برای اینکه از کورس قهرمانی عقب نمانند باید در این دیدار پیروز شوند و از طرفی در صورتی که این تیم نتواند برابر هال سیتی به پیروزی برسد، توپچی‌ها می‌توانند با پیروزی مقابل حریف خود جای سیتی را در رتبه سوم جدول بگیرند. آخرین رویارویی این دو تیم با نتیجه ۴-۱ به سود سیتی‌زن‌ها به پایان رسیده است و در ۶ دیدار پایانی، ۴ برد برای آبی‌های منچستر و ۱ برد برای ببرها به دست آمده است.

همانند دیدار مقابل آرسنال، گواردیولا در این دیدار نیز نمی‌تواند از برخی بازیکنانش استفاده کند. کمپانی و گوندوغان به دلیل مصدومیت در این دیدار غایب خواهند بود، آگوئرو همچنان به دلیل محرومیت نمی‌تواند سیتی‌زن‌ها را همراهی کند و حضور زابالتا نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، از طرفی با به اتمام رسیدن مدت محرومیت فرناندینیو او بار دیگر می‌تواند آبی‌های منچستر را همراهی کند، همچنین به نظر می‌رسد که جان استونز پس از دو بازی غیبت بار دیگر به ترکیب ثابت پپ باز گردد. از سوی مقابل مایک فیلان نیز غایبین بسیاری خواهد داشت، اودوباجو، بروس، لور، هرناندز و کین مصدومین هال سیتی هستند و حضور رایان میسون، مک گرگور و لنیهان در این دیدار نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

ترکیب احتمالی

ترکیب احتمالی دو تیم
ترکیب احتمالی دو تیم

 

90tv

     
آی اسپورت
2016-12-26 11:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر