فهرست
پیش بازی پرسپولیس - استقلال خوزستان/ دومین برد خانگی قرمزِ تهران یا دومین برد خارج از خانه آبی جنوب؟
پیش بازی پرسپولیس - استقلال خوزستان/ دومین برد خانگی قرمزِ تهران یا دومین برد خارج از خانه آبی جنوب؟

پیش بازی پرسپولیس - استقلال خوزستان/ دومین برد خانگی قرمزِ تهران یا دومین برد خارج از خانه آبی جنوب؟

نمایش آبی های خوزستان در برابر تیم صدرنشین تراکتورسازی، بعد از چندین هفته بالاخره هواداران این تیم را به تغییر شرایط آن امیدوار کرد. آن ها فاصله زیادی با شکست دادن تراکتور نداشتند اما در نهایت به نتیجه تساوی برابر تیم آماده این روزهای رسول خطیبی رضایت دادند. ویسی و بازیکنانش حالا به صورت مداوم از شانس بالای کسب همه 3 امتیاز برابر پرسپولیس حرف می زنند. آن ها برای عملی کردن این اتفاق مهم، باید درست به اندازه مسابقه برابر استقلال در ورزشگاه آزادی خوب بازی کنند و البته به مراتب خوش شانس تر از آن روز باشند.

 

این، چهارمین بازی متوالی پرسپولیسی ها در تهران است. آن ها با رویای کسب 12 امتیاز به سراغ این 4 مسابقه رفتند اما شکست برابر تراکتور، تغییر کادر فنی و حتی مدیریتی را در پی داشت. آن ها در ادامه با سرمربی جدید از پس نفت مسجدسلیمان نیز برنیامدند و بالاخره اولین برد در این مسابقه های تهرانی را در ورزشگاه تختی برابر راه آهن کسب کردند و حالا امیدوارند این روند با پیروزی برابر استقلال خوزستان تداوم پیدا کند. آخرین پیروزی پرسپولیس در آزادی، مربوط به 7 هفته قبل است. جایی که تیم دایی به زحمت از پس ذوب آهن گل محمدی برآمد.

 

پرسپولیسی ها در این بازی احتمالا حسین ماهینی را به دلیل مشکلات مربوط به سربازی در اختیار نخواهند داشت. مهدی دغاغله نیز همچنان شرایط بازی برای سرخپوشان را ندارد. رضا حقیقی و حمیدرضا علی عسگر نیز مهره های محروم تیم درخشان در این جدال هستند. در مقابل ویسی نیز بدون دو تن از بهترین مهره هایش به مسابقه گام می گذارد. او رضا کاردوست و روح الله سبف اللهی را به سبب مصدومیت در تیم خود نخواهد دید.

 

در دیدار عصر پنج شنبه، پرسپولیس به دنبال دومین پیروزی خانگی خواهد بود و استقلال خوزستان در جستجوی دومین پیروزی خارج از خانه. این دو تیم در فصل گذشته دو بار با هم دیدار کردند که در مسابقه رفت، استقلالی ها موفق شدند با درخشش ویژه پرویز کریمی، یک امتیاز از حریف بگیرند. در دیدار برگشت اما قرمزها با پنالتی عباس زاده برابر حریف به برتری رسیدند و در انتهای مسابقه، نایب قهرمان رقابت های لیگ برتر شدند. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-24 17:46:41
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۷
یعنی دست چپ رو از راست تشخیص نمیدی بعد نشستی اینجا مطلب میزاری.
علی عسگر و حقیقی 2 اخطاره هستن نه محروم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر