فهرست
پیش بازی راه آهن - نفت مسجد سلیمان: ضیافت آخر باقری نیا
پیش بازی راه آهن - نفت مسجد سلیمان: ضیافت آخر باقری نیا

پیش بازی راه آهن - نفت مسجد سلیمان: ضیافت آخر باقری نیا

آی اسپورت- دو تیم راه آهن و نفت مسجد سلیمان در دهمین هفته رقابت های لیگ برتر فردا در مصافی حساس به دیدار یکدیگر می روند. این اولین دیدار این دو تیم در تاریخ لیگ برتر است و هم چنین آخرین دیدار مجید باقری نیا به عنوان سرمربی تیم نفت در لیگ برتر است. باقری نیا پس از شکست برابر نفت تهران برای دومین استعفا داد که این بار با موافقت مدیرعامل باشگاه قرار گرفت و او در دیدار با راه آهن آخرین حضورش روی نیمکت نفت را تجربه خواهد کرد.


در جستجوی اولین پیروزی


نفتی های ام.آی.اس یک رکورد منفی تا هفته نهم لیگ برتر دارند و آن هم این است که آنها تنها تیم بدون برد لیگ چهاردهم هستند. زردپوشان جنوبی با 4 امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارند و  با پیروزی هم نمی توانند از انتهای جدول فرار کنند. آنها هم چنین با تفاضل منفی 12 در بین تیم های لیگ از این منظر هم بدترین رکورد را دارند. کمترین گل زده همراه با پیکان هم از دستاورد های منفی مسجد سلیمانی ها در لیگ است.


 اشتراک ها


حریفان این 2 تیم در 6 بازی مشترک هستند. این 2 تیم در 3 بازی برابر استقلال، پدیده و تراکتورسازی به صورت مشترک باخته اند. باخت آنها برابر پدیده با نتیجه 3 ـ صفر شبیه هم بوده است. برابر صبا، راه‌آهن 2ـ2 کرده و نفت مسجدسلیمان 2 ـ صفر باخته است. برابر پرسپولیس، راه‌آهن 2 ـ یک باخته اما نفت مسجدسلیمان به تساوی یک ـ یک رسیده است و سرانجام اینکه برابر تیم نفت تهران، راه‌آهن 2 ـ یک برنده و تیم نفت مسجدسلیمان 2 ـ صفر بازنده شده است.


راه آهن با عابدزاده به دنبال کلین شیت 


 
راه آهن در این دیدار دو دروازه بان اصلی اش را در اختیار ندارد و باید با امیر عابدزاده کار را شروع کند. عابدزاده اولین تجربه ی لیگی اش را در دیدار با پرسپولیس تجربه کرد و البته در آن دیدار گلی را دریافت نکرد. تیم راه آهن در طول 9 بازی که در لیگ چهاردهم برگزار کرده تنها توانسته در یک دیدار دروازه اش را بسته نگه دارد و دروازه بان جوان راه آهن به دنبال دومین کلین شیت در لیگ برتر است.

     
آی اسپورت
2014-09-24 18:58:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر