فهرست
پیش بازی ملوان- گسترش فولاد/ ایراندوست، محکوم به پیروزی
پیش بازی ملوان- گسترش فولاد/ ایراندوست، محکوم به پیروزی

پیش بازی ملوان- گسترش فولاد/ ایراندوست، محکوم به پیروزی

آی اسپورت-

شکست دقایق پایانی برابر پیکان، میزان عصبانیت هواداران ملوان از کادر فنی تیم شان را به اوج رساند. در فاصله  ای کمتر از یک هفته از اولتیماتوم هیات مدیره باشگاه، ملوان باز هم شکست خورد تا پایان دوران حضور ایراندوست روی نیمکت این تیم نزدیک شود. ملوان که هفته گذشته زیر فشار سنگین هواداران خودی در دیدار با سایپا نیز هیچ امتیازی کسب نکرده بود، حالا با کسب تنها 7 امتیاز از 9 مسابقه، در رده ماقبل پایانی جدول رده بندی قرار گرفته تا خیلی ها دیدار این هفته این تیم برابر گسترش فولاد را، شام آخر ایراندوست بدانند. او با هر نتیجه ای به جز پیروزی، از روی نیمکت این تیم کنار خواهد رفت.

سمت مقابل ملوان در هفته دوم، مهدی تارتار و تیمش ایستاده اند. سرمربی سابق داماش، هفته گذشته و در جدال با ذوب آهن، درست به مانند ایراندوست طعم اعتراض سکوها را چشید اما تیم او در وقت های تلف شده مسابقه، شکست را با پیروزی عوض کرد تا اشک های این مربی، یکی از خاص ترین لحظه های هفته را رقم بزنند. بر خلاف ملوان، گسترش با روحیه ای بسیار خوب به این مسابقه قدم خواهد گذاشت. آبی های تبریز به خوبی می دانند پیروزی در این مسابقه، آن ها را تا مدت ها از بحران دور خواهد کرد.

هر دو مسابقه ملوان و گسترش در لیگ سیزدهم، با پیروزی سفیدها به پایان رسید. جالب اینکه ملوان هر دو مسابقه را نیز با نتیجه مشابه دو بر یک به پایان برد. آن ها تا به اینجای فصل 4 حریف مشابه را تجربه کرده اند. استقلال خوزستان، سپاهان، سایپا و پیکان این 4 تیم هستند که ملوان تنها 2 امتیاز و گسترش 5 امتیاز در جدال با آن ها به دست آورده اند.

پیروزی در انزلی، گسترش را تا رده هفتم جدول رده بندی صعود می دهد. برای بازگشت ملوان به میانه های جدول نیز هنوز دیر نشده است. آن ها به خوبی می دانند که فشردگی جدول در نیمه پایان به چه میزان بالاست. آن ها در صورت کسب دومین سه امتیاز لیگ برتری امسال، می توانند وضعیت خود در جدول رده بندی را کاملا متحول کنند.

مهرداد اولادی، مهم ترین غایب این مسابقه خواهد بود. او به سبب آسیب دیدگی دست، فعلا نمی تواند ملوان را در رقابت های لیگ همراهی کند. وضعیت محسن یوسفی نیز همچنان روشن نیست و احتمال دارد غیبت این بازیکن، کار را برای ایراندوست دشوارتر کند. نه ملوان و نه گسترش فولاد، در این مسابقه بازیکن محروم ندارند. 

     
آی اسپورت
2014-09-24 19:38:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر