فهرست
دکه آنلاین: روز پرواز
دکه آنلاین: روز پرواز

دکه آنلاین: روز پرواز

آی اسپورت – دستور حمله به ارتش سرخ تیتر خبر ورزشی برای بازی امشب پرسپولیس و الاهلی است. این روزنامه از قول مسلمان نوشته که طارمی زهرش را به الاهلی می ریزد. استقلالی ها قول داده اند برای فرار از بحران تمام تلاششان را به کار گیرند.

 

خبر ورزشی 31 مرداد
خبر ورزشی 31 مرداد

روزنامه گل با تیتر روز پرواز به بازی امشب پرسپولیس در آسیا اشاره کرده و اینکه قرمزها بعد از نزدیک به دو دهه در آستانه تاریخ سازی هستند. جلسه برانکو با طارمی و منشا هم تیتر دیگر گل است. برانکو به طارمی گفته امسال هم آقای گل شود و بعد به اروپا برود. سرمربی پرسپولیس خیال منشا را هم راحت کرده و گفته تا او هست اجازه نمی دهد کسی به صورت عمدی به هم تیمی اش پاس ندهد.

 

روزنامه گل 31 مرداد
روزنامه گل 31 مرداد

پرسپولیس کابوس عربستانی ها تیتر روزنامه پیروزی است. این روزنامه نوشته که تیم های عربی 8 بار به پرسپولیس باخته اند. به نوشته پیروزی نوراللهی از هفته پنجم اجازه همراهی قرمزها را پیدا خواهد کرد. این روزنامه با اشاره به بازی امروز استقلال و پدیده نوشته که شیشه عمر منصوریان دست پدیده و بازیکنان پرسپولیسی اش است.

 

پیروزی 31 مرداد
پیروزی 31 مرداد

تیتر یک همشهری ورزشی صحبتهای برانکو قبل از بازی به الاهلی است. او از بازیکنانش خواسته که برای ایران بجنگند. خلعتبری مهاجم پدیده هم گفته به سه دروازه بان استقلال گل زده

همشهری ورزشی 31 مرداد
همشهری ورزشی 31 مرداد

۲    
آی اسپورت
2017-08-22 08:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر