فهرست

دورتموند 2 - اشتوتگارت 2 : دورتموند به سختی در خانه از شکست گریخت

آی اسپورت- هفته پنجم رقابتهای بوندس لیگا چهارشنبه شب پیگیری شد. تیم فوتبال دورتموند در زمین خود با اشتوتگارت به تساوی 2-2 رسید.

در مهم ترین بازی امشب هفته بوندس لیگا مردان یورگن کلوپ میزبان اشتوتگارت بودند. دیداری که بر خلاف انتظار برای آنها خیلی سخت از کار درآمد. نیمه اول این مسابقه با وجود تلاش فراوان هر دو تیم نتیجه ای در بر نداشت. دورتموند در نیمه اول بازی خوبی نکرد و اشتوتگارت هم موقعیت های خوبی داشت.

اما نیمه دوم این بازی کاملا متفاوت بود. یک نیمه پرگل و جذاب که کاملا با نیمه اول متفاوت بود. فقط سه دقیقه از نیمه دوم این بازی گذشته بود که زردها دروازه خود را باز شده دیدند. فرار زیبای دیداوی او را در موقعیتی مناسب قرار داد و دروازه دورتموند برای اولین بار گشوده شد. بعد از این گل دورتموند حملاتی نه چندان زهردار روی دروازه اشتوتگارت تدارک دید، اما نتیجه ای نگرفت. در دقیقه 68 دورتموند اسیر ضد حمله یاران اشتوتگارت شد و این بار نیز دیداوی دروازه آنها را گشود تا دورتموند در برابر دیدگان هوادارنش 0-2 عقب بیفتد. این نتیجه برای مردان یورگن کلوپ که وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارند، غیرقابل تحمل نشان می داد.

اما اتفاق جالب در دقیقه 73 افتاد. زمانی که کلوپ جیائو را کنار زمین آورد تا با اوبامیانگ تعویض کند. در همین لحظه پیشچک پاس زیبایی برای اوبامیانگ فرستاد و او دروازه بان اشتوتگارت را دریبل کرد و حساب کار را 1-2 کرد. اما در همان لحظه متوجه شد که باید از زمین مسابقه خارج شود.

دورتموند فشارهایش را لحظه به لحظه بیشتر می کرد و اشتوتگارت خسته به نظر می آمد. سرانجام در دقیقه 86 ایموبیله با یک جایگیری عالی پشت مدافعین پاس فوق العاده اشملتزر را به تور دروازه میهمان دوخت تا کار به تساوی کشیده شود.

در وقت اضافه چهار دقیقه ای این بازی دورتموند موقعیت های خوبی داشت که حتی یک بار مدافع اشتوتگارت توپ را از روی خط دروازه به بیرون فرستاد تا نصیب هر دو تیم از این دیدار، تنها یک امتیاز باشد.


     
آی اسپورت
2014-09-25 00:06:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر