فهرست

یوونتوس 3 - چزنا 0 : پیروزی آسان خانگی بیانکونری

آی اسپورت- تیم فوتبال یوونتوس امشب در ورزشگاه خانگی اش میزبان چزه نای تازه صعود کرده بود که موفق شد با سه گل این تیم را از پیش رو بردارد. بیانکونری هر سه بازی قبلی خود را برده بود و فقط به خاطر یک تفاضل کمتر پس از رم در رده دوم قرار گرفته بود. در سوی دیگر چزه نا از سه بازی قبلی 4 امتیاز اندوخته بود و می دانست که سخت ترین شب این فصلش را خواهد گذراند.

یوونتوس برای رسیدن به گل اول زمان زیادی را انتظار نکشید. در دقیقه 18 آنها صاحب یک ضربه پنالتی شدند و آرتورو ویدال، ستاره پر سر و صدای این روزهای آنها پشت ضربه قرار گرفت. ویدال که خیلی کم پیش می آید پنالتی از دست دهد این توپ را نیز وارد دروازه کرد تا یووه خیلی زود از حریف کم نام و نشان خود پیشی بگیرد. چزه نا حرف زیادی برای گفتن نداشت، اما یووه هم نتوانست در نیمه اول به گل دیگری دست پیدا کند.

در نیمه دوم به نظر می آمد که یووه برای زدن گلهای بیشتری به میدان آمده است. از آنجا که رم بازی سختی را در زمین پارما داشت، یوونتوس می دانست که با زدن گلهای بیشتر می تواند به صدر جدول صعود کرد. در دقیقه 18 نیمه دوم هم ویدال مانند همین دقیقه در نیمه اول گلزنی کرد. گلی که این بار از روی ضربه پنالتی نبود.

ماسیمیلیانو آلگری در دقیقه 70 موراتا، ستاره جوانش را که این فصل از سانتیاگو برنابئو به خدمت گرفته، به جای یورنته به میدان فرستاد. ده دقیقه بعد پادووین جای ستاره این دیدار، ویدال را گرفت. پادوین پنج دقیقه بعد از ورودش به میدان پاس گل داد. لیشتشتاینر پاس او را تبدیل به گل سوم یوونتوس کرد.

چند دقیقه بعد آلگری گلزن دومش را نیز با په په تعویض کرد. بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید تا با توجه به پیروزی 1-2 رم در زمین پارما، یووه به روال چند سال اخیر سری آ، به صدر برود.

     
آی اسپورت
2014-09-25 01:09:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر