فهرست

چلسی 2 - بولتون 1: صعود آبی های لندن به دور بعدی جام اتحادیه

آی اسپورت- در چهارچوب رقابتهای جام اتحادیه انگلستان، تیم فوتبال چلسی در زمین خود میزبان تیم دسته پایینی بولتون بود.بولتونی که نشانی از روزهای لیگ برتری اش ندارد و در رده بیست و یکم دسته پایین تر قرار دارد.

چلسی نسبت به بازی قبل با منچستر سیتی 9 تغییر در ترکیب خود می دید. مهاجم جدید آنها لوک رمی در زمین بود و چک برای اولین بار در طول این فصل، در ترکیب ابتدایی دیده می شد.چلسی بازی را تهاجمی آغاز کرد. در 16 دقیقه اول بازی دو بار شورله و یک بار اسکار دروازه بولتون را تهدید کردند. اما درخشش لانرگان، دروازه بان بولتون مانع از گشوده شدن دروازه آنها شد.

سرانجام زوما بازیکن 19 ساله تیم میزبان، در دقیقه 25 گل اول چلسی را به ثمر رساند تا شاید بتواند نوار تساوی های 1-1 چلسی را قطع کند. اما در حالی که انتظار می رفت که چلسی به گلهای بیشتری دست یابد، این میلز بود که خیلی زود و در دقیقه 31 کار را به تساوی کشید. بازی با همین نتیجه به نیمه رسید.

درخشش لانرگان تا دقیقه 55 ادامه داشت. اما ضربه دقیق اسکار سخت تر از آن بود که لانرگان بتواند مهارش کند. شورله که بارها و بارها با بدشانسی مواجه شده بود، حتی در معدود اشتباهات لانرگان نیز موفق به گلزنی نمی شد. در یک صحنه لانرگان لیز خورد و توپ از وسط دستانش عبور کرد، اما تیردروازه اجازه ورود توپ به دروازه را نداد.

بولتون هم روی سانتر میسون شانس این را داشت که مجددا کار را به تساوی بکشاند، اما ضربه بک فورد از کنار دروازه به بیرون رفت تا مهمان با دست خالی استمفورد بریج را ترک کند.


 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-25 03:36:32
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳، ۰۹:۴۶
اینم بگید که با تیم سوم بازی کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر