فهرست

منچستر سیتی 7 - شفیلد ونزدی 0: صعود آسان سیتی به دور بعدی جام اتحادیه

آی اسپورت- در دور سوم جام اتحادیه انگلستان، تیم فوتبال منچستر سیتی میزبان شفیلد ونزدی بود که با هفت گل حریف خود را در هم کوبید.


منچستر سیتی موفق شد با درخشش فرانک لمپارد و ادن ژکو، شفیلد ونزدی را در هم بکوبد.

شاید تا دقیقه 47 که بازی بدون گل مساوی بود، کسی فکر نمی کرد که این بازی با این نتیجه به پایان خواهد رسید. شفیلد ونزدی حتی در دقایق 6 و 19 دو بار می توانست از منچستر سیتی پیش بیفتد، اما آنها دو موقعیت خوب گلزنی را از دست دادند. ولی در این دقیقه فرانک لمپارد که گل تساوی بخش تیمش در برابر باشگاه سابقش را به ثمر رسانده بود، با یک حرکت خوب گل اول سیتی در این بازی را به ثمر رساند. فقط 7 دقیقه طول کشید تا ژکو و ناواس با دو گل دیگر کار شفیلدونزدی را یکسره کنند.

اما در دقیقه 60 وقتی زایاته خطایی روی لمپارد انجام داد، هم پنالتی داد و هم از زمین مسابقه اخراج شد تا کار برای شفیلد ونزدی سخت تر شود. یایا توره این پنالتی را گل کرد تا حساب کار 0-4 شود. اما این پایان کار نبود. ژکو با یک ضربه سر گل دوم خودش را به ثمر رساند و در دقایق پایانی بازی پوزو و لمپارد دو گل دیگر به پایان رساندند تا نشان دهند که نتایج نه چندان خوب اخیر منچستر سیتی به پایان رسیده است.

در شبی که ناواس و ژکو عالی بودند و لمپارد هم بار دیگر نشان داد که هنوز دوران حرفه ایش به پایان نرسیده است، منچستر سیتی با یک پیروزی مقتدرانه به دور چهارم جام اتحادیه صعود کرد.


     
آی اسپورت
2014-09-25 04:21:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر