فهرست
ماتزاری: باید هز فرصت هایمان بهتر استفاده کنیم
ماتزاری: باید هز فرصت هایمان بهتر استفاده کنیم

ماتزاری: باید هز فرصت هایمان بهتر استفاده کنیم

 آی اسپورت- اینتر دیشب توانست با دو گل اوسوالدو و هرنانس در خانه، از سد آتالانتا بگذرد و خود را تا رده سوم جدول بالا بکشد. والتر ماتزاری سرمربی اینتری ها بعد از بازی دیشب به Sky Sport گفته:\"ما بازی را خوب شروع کردیم ولی این دیدار اصلا بازی راحتی نبود. هرچند اگر بخواهیم خیلی سخت گیرانه به بازی نگاه کنیم باید خیلی زودتر به گل دوم می رسیدیم.\" اینتر در ابتدای بازی پنالتی به دست آورد که پالاسیو آن را خراب کرد، ماتزاری در این مورد گفته:\" ما اگر بخواهیم در جدول از این رده هم بالاتر برویم، باید از شانس هایمان نهایت استفاده را ببریم. نه این که آنها را هدر بدهیم، مثل پنالتی بازی امشب که پالاسیو آن را هدر داد.\"

اما هرنانس در بازی دیشب، عملکرد درخشانی داشت. ضربه کاشته زیبا و پرقدرت او باعث شد تا خیال اینتری ها از برد بازی دیشب راحت شود. ماتزاری در این مورد هم صحبت کرده:\" او یک حرفه ای تمام عیار است و من برایش خوشحال هستم.شما وقتی گل می زنید اعتماد به نفستان هم افزایش پیدا می کند.\"

اینتر حالا با کسب 8 امتیاز از 4 بازی پشت سر یوونتوس و رم قرار گرفته. آنها در این 4 بازی موفق به زدن 10 گل شده اند و فقط یک گل دریافت کرده اند.آماری خوب برای خط دفاعی اینتر.

     
آی اسپورت
2014-09-25 10:21:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر