فهرست
آلرژی سیاسی به آبی‌ها/ درخشان! به استقلال باختی خودت برو
آلرژی سیاسی به آبی‌ها/ درخشان! به استقلال باختی خودت برو

آلرژی سیاسی به آبی‌ها/ درخشان! به استقلال باختی خودت برو

آی اسپورت- سیاسی در آستانه بازی پرسپولیس و استقلال صنعتی‌خوزستان با حمید درخشان سرمربی سرخپوشان تهرانی اتمام حجت کرده و یک بار دیگر به او تاکید کرده که تحت هیچ شرایطی طاقت ناکامی مقابل استقلال را ندارد.

گفته می‌شود سیاسی در صحبتی که با درخشان داشته است به سرمربی تیمش اعلام می‌کند: \"برای من استقلال‌تهران و استقلال‌اهواز فرقی ندارد و کلا به رنگ‌آبی حساسیت دارم. اگر به این استقلال یا استقلال‌تهران باختی منتظر حکم برکناری‌ نباش و خودت از پرسپولیس برو.\"

به نوشته ایلنا، به نظر می‌رسد رئیس هیات مدیره پرسپولیس که فوتبالی نیست و قواعد این رشته را چندان نمی‌داند، سرمربی سرخپوشان تهرانی را به شدت تحت فشار قرار داده تا هر طور شده 3 امتیاز بازی این هفته مقابل استقلال خوزستان را بگیرد،  اما سیاسی که تازه‌وارد خانواده فوتبال شده باید بداند فوتبال قانون نانوشته‌ای دارد و هرگز نمی‌توان همواره مقابل حریفان پیروز بود و 3 امتیاز را گرفت و تحت‌فشار قرار دادن سرمربی و بازیکنان می‌تواند تبعات منفی داشته باشد و حتی یک تیم را تا مرز نابودی پیش ببرد.

پرسپولیس در این فصل مشکلات زیادی داشته و نباید انتظار داشت که درخشان به این سرعت تمام مشکلات تیم را حل کند و بتواند در هر بازی به پیروزی برسد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-25 11:28:43
نظر دهید

۳ نظر
میلاد
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۴
کچل سوراخ
-
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۳:۲۵
درخشان یه سرمربی ناخواسته بود. گزینه سیاسی کرانچار هست که سیاسی این حرفها را میزنه و البته کاملاً اشتباه
محمد جعفری
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳، ۲۰:۵۲
این عوضی بازیشه! میخاد اینجوری مثلا نشون بده که من پرسپولیسی تیــــــــر هستم و از استقلال بیزارم! در صورتی که همه میدونن تو برنامه ورزش و مردم سوتی داد و از باخت استقلال ناراحت شده بود!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر