فهرست
صادقی:می‌خواهم جزء لیست پایانی کی‌روش باشم/ باید از سایپا بیشتر از چهار گل می‌خوردیم
صادقی:می‌خواهم جزء لیست پایانی کی‌روش باشم/ باید از سایپا بیشتر از چهار گل می‌خوردیم

صادقی:می‌خواهم جزء لیست پایانی کی‌روش باشم/ باید از سایپا بیشتر از چهار گل می‌خوردیم

آی اسپورت- روند شکست ناپذیری پدیده مشهد در لیگ چهاردهم، مقابل سپاهان پاره شد و همچنین آن‌ها شکست سنگینی را در بازی قبل برابر سایپا داشتند. اکبر صادقی، بازیکن میانی پدیده در این باره به \"آی اسپورت\" می‌گوید: بازی سختی با سپاهان داشتیم، چراکه آن‌ها تیم با کیفیت بالا و حرفه‌ای هستند و در تمام ادوار لیگ حضور موفقی داشته‌اند و خدا خواست که ما یک- صفر ببازیم.

علت باخت چهار - صفر مقابل سایپا؟

اصلا نمی‌دانیم چه شد. ما در آن بازی اصلا تمرکز نداشتیم و خیلی راحت نتیجه را واگذار کردیم، طوری که حواسمان نبود در لیگ بازی می‌کنیم. متاسفانه گل‌های بدی از سایپا خوردیم و تمرکزمان را از دست دادیم. هر حمله‌ای که ‌کردیم آن‌ها در ضد حمله خیلی بابرنامه ظاهر شدند و در پنج، شش دقیقه سه گل زدند که گل‌های خیلی راحتی بود. روی تیم حریف تمرکز نداشتیم که آن نتیجه رقم خورد.

قضیه یک هفته استراحتی که مرزبان به شما داده بود؟

این اتفاق برای قبل از بازی با سپاهان است و من از آقای مرزبان اجازه گرفته بودم. بعد از سپاهان دوباره به تمرینات آمدم و مشکل خاصی نبود.

عملکرد خود شما برابر سایپا متفاوت‌تر از هفته‌های ابتدایی لیگ بود...

باید بازی سایپا را از ذهنمان خارج کنیم چون اصلا تیم نبودیم. هر تیمی که دستورات تاکتیکی مربی را اجرا نکند همین می‌شود و ما باید بیش از چهار گل می‌خوردیم.

بازی با پیکان؟

رده جدولی پیکان مهم نیست. نظر  من این است که آن‌ها تیم باکیفیت و خوبی دارند و اکنون در جایگاه اصلی خود قرار نگرفته‌‌اند. بیشتر بازیکنان پیکان باتجربه و باسابقه هستند که این کار را برای دیگر تیم‌ها سخت می‌کند. ما نیز در این هفته تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم تا در این مسابقه موفق شویم.

به روند اول فصل برمی‌گردید؟

صد در صد. تمام تلاش ما این است که دوباره به جدول برگردیم. بازیکنان بسیار خوب و با انگیزه‌ای داریم و امیدوارم بتوانیم در جایگاه اصلی خود که بالای جدول است برگردیم.

چه رتبه‌ای در پایان فصل برای پدیده پیش‌بینی می‌کنید؟

هنوز زود است و نمی‌شود گفت کجا قرار می‌گیریم. شاید اگر نیم فصل بود خیلی راحت‌تر می‌شد جواب این مسئله را داد. تمام تلاش ما این است بین 9تیم بالای لیگ باشیم.

برای دومین‌بار هم به تیم ملی دعوت شدید...

آرزوی هرکسی است به تیم ملی کشورش دعوت شود. وقتی این موضوع را شنیدم خیلی خوشحال شدم ولی بنده هنوز در لیست چهل نفره هستم و امیدوارم بتوانم در فهرست نهایی قرار بگیرم. دو، سه هفته پیش رو خیلی مهم است و همه تلاشم را خواهم کرد تا نظر کادرفنی تیم ملی را جلب کنم.

 

 

     
آی اسپورت
2014-09-25 15:13:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر