فهرست
خطیبی: این مسابقه شش امتیازی دارد/ بعد از تراکتور، هوادار سپاهانم
خطیبی: این مسابقه شش امتیازی دارد/ بعد از تراکتور، هوادار سپاهانم

خطیبی: این مسابقه شش امتیازی دارد/ بعد از تراکتور، هوادار سپاهانم

آی اسپورت- تراکتورسازی تبریز پنج بازی اخیر خود در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشته است و با اختلاف دو امتیاز صدر نشین است ولی آن‌ها فردا بازی سختی برابر سپاهان خواهند داشت. رسول خطیبی، سرمربی تراکتور در کنفرانس خبری پیش از این بازی می‌گوید: بر این اساس هواداران تراکتور و فوتبال‌دوستان بازی متفاوتی را ازتراکتورسازی نسبت به سایر بازی های لیگ که تاکنون انجام داده، مشاهده خواهند کرد.
 

تغییرات کلی نداریم
 

البته این تغییر شیوه به معنی ایجاد تغییرات کلی درتاکتیک تیمی نیست بلکه با انجام برخی جابجائی‌ها در نفرات و همچنین نوع رسیدن به گل و برتری در نتیجه اعمال خواهد شد.
 

می‌خواهیم هواداران را شاد کنیم
 

ما برای تمامی دقایق این بازی برنامه داریم و همه شرایط و اتفاقات خاص بازی فوتبال را پیش بینی کرده و برای آن‌ها برنامه ریزی کرده‌ایم که امیدواریم این تمهیدات در طول بازی به کمک ما بیاید و کسب هر سه امتیاز این بازی که حکم شش امتیاز و شاید بیشتر را دارد، هواداران خود را شاد کنیم.
 

همه آماده‌اند
 

هدف اصلی تراکتورسازی در بازی مقابل سپاهان را کسب نتیجه پیروزی و رسیدن به سه امتیاز است و تمامی بازیکنان ما آماده این دیدار هستند.
 

تیم کامل است
 

برای بازی فردا بازیکن محروم و مصدوم نداریم.
 

هواداران به ورزشگاه بیایند
 

از هواداران متعصب تیم درخواست می‌کنم تا فردا با حضور گسترده و پرشور خود در ورزشگاه زمینه ساز موفقیت تیم خود بوده و با حمایت های خود اعتماد به نفس و انگیزه بازیکنان را برای پیروزی مقابل حریف نامدار خود را افزایش دهند.
 

به فکر قهرمانی هستیم
 

این بازی برای هر دو تیم از ارزش و اهمیت ویژه ای برخورداراست و اگر تراکتور بتواند سه امتیاز این دیدار مهم را کسب کند فاصله امتیازی خوبی را در صدر جدول نسبت به سایر مدعیان ایجاد می کند. بر همین اساس با کمک هواداران خود تلاش خواهیم کرد روند امتیاز گیری خود در هفته های گذشته را همچنان ادامه دهیم.

سپاهان مدعی است

تیم سپاهان اصفهان همیشه مدعی است و افتخار زیادی در لیگ برتر دارد که همیشه از صلابت و قدرت خاصی برخوردار بوده است.
 

طرفدار سپاهانم
 

من بعد از تراکتورسازی طرفدار سپاهان هستم و با تمام احترامی که برای اعضای این باشگاه و مردم خوب و نجیب اصفهان قائل هستم، تبریز وطن من است و به عنوان یک ترک آذربایجانی تلاش می کنم تراکتورسازی در بازی فردا پیروز از میدان خارج شود.
 

نیاز به بازیکن جدید نداریم
 

اصلا تیم ما به بازیکن جدید نیاز ندارد و در حال حاضر تیم ما در صدر جدول است و تمام نفرات در آمادگی کامل فنی و روحی قرار دارند که بر همین نیازی به جذب بازیکن نداریم؛ اما در نیم فصل با بررسی تمامی جوانب امر و نقاط ضعف و قوت خود می توانیم در خصوص جذب بازیکنان جدید تصمیم گیری کرد.

     
آی اسپورت
2014-09-25 15:19:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر