فهرست
باورنکردنی؛ تلاش زارع برای خروج از زمین در جریان بازی!/ کاپیتان ملوان را به زور در زمین نگه داشتند
باورنکردنی؛ تلاش زارع برای خروج از زمین در جریان بازی!/ کاپیتان ملوان را به زور در زمین نگه داشتند

باورنکردنی؛ تلاش زارع برای خروج از زمین در جریان بازی!/ کاپیتان ملوان را به زور در زمین نگه داشتند

 آی اسپورت- دریافت گل از گسترش فولاد، کاسه صبر هواداران ملوان را لبریز کرد. تیم بحران زده انزلیچی ها، دقایق زیادی تحت فشار تیم مهمان مسابقه بود و در نهایت اشتباه فاحش بازیکنان این تیم در یارگیری، بچه های تارتار را پیش انداخت تا سکوهای ورزشگاه تختی، باز هم در سلطه شعارهای اعتراضی قرار بگیرند. این شعارها، طاقت مازیار زارع را تمام کردند تا یکی از عجیب ترین لحظه های لیگ چهاردهم رقم بخورد.

 

مازیار زارع که امروز بعد از چند هفته مصدومیت به ترکیب تیمش بازگشته بود، بلافاصله پس از شنیدن شعارها بازوبند کاپیتانی را روی زمین انداخت و راه خروج از چمن ورزشگاه را در پیش گرفت. اعضای کادر فنی ملوان با تلاش زیادی این بازیکن را به زمین برگرداندند. مازیار دوباره بازوبند را تحویل گرفت اما برای چند دقیقه، به صورت مداوم از سرمربی تیمش تقاضا می کرد تا او را از زمین بیرون بکشد.

به نظر نمی رسید مازیار در نیمه دوم تیمش را همراهی کند اما او در این نیمه نیز با پیراهن ملوان وارد زمین مسابقه شد. مازیارِ نیمه دوم، انگیزه به مراتب بیشتری گرفته بود و بیشتر دقایق مسابقه را در نزدیکی های محوطه جریمه حریف سپری کرد تا اینکه توانست روی یک ارسال خوب، با یک ضربه سر توپ را به تور دروازه رودریگو لوپز برساند و ملوان را به مسابقه برگرداند. خشم و شادی، حسِ توامان این بازیکن در این لحظه بود که هیچ چیز نمی توانست مانع نزدیک شدن اش به سکوهایی شود که در نیمه اول علیه او شعار داده بودند. او دست هایش را به سمت آن ها نشانه رفت و خودش را به میانه میدان رسید تا شاید بازگشت تیمش به بازی را کامل تر کند. جلال رافخایی درست به اندازه خود مازیار خوشحال بود و پیش روی دوربین های تلویزیونی توی گوشش زمزمه می کرد :« دیدی بهت گفتم؟»

 

توقف برابر گسترش، دوران تازه ای را در ملوان کلید خواهد زد. به نظر می رسد ایراندوست رفتنی باشد و حالا باید در انتظار انتخاب سرمربی جدید برای این تیم بمانیم. ملوان در درجه اول، به آرامش روحی نیاز دارد تا از رده های انتهایی جدول جدا شود. آرامشی که کاپیتان تیم را، از فکرهایی مثل ترک زمین در جریان مسابقه دور کند.

 

 

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-25 18:05:34
نظر دهید
۳ نظر
ملوانی
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۱۵
طبق شنیده ها تیم امسال رو مازیار زارع ارنج می کنه ‌و نصرت ایراندوست کاره ای نیست . ملوان نیاز به یک تغییر نسل و مهمتر از اون تغییر نگرش اساسی داره . آدم بس سواد و بی ثباتی مثل محجوب یا مربیان تاریخ کصرف گذشته ای مثل ایراندآست توان جمع کردن این تیم رو ندارند .
سوال اینه که پس اینها در ملوان چه می کنند؟ جواب مشخصه مسئولین شهر یک ملوان ضعیف اما همسو برای انتخابات رو به یک ملولن مقتدر اما مستقل ترجیه میدن. محجوب با همین نگرش به ملوان تحمیل شد وگر نه هر آدم کوری هم می فهمید که ایشون اینکاره نیست.
-
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۱۸
اگر اعتراض ها تبدیل به توهین و الفاظ رکیک بوده باشد ، کار زارع کاملا منطقی و درست بوده و تمام تیم باید این کار را بکنند نه تنها در این بازی که در تمام بازی های لیگ
-
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۵
مازیار زارع حق داره باید به نوعی تکلیف این تماشاگرها را تعیین کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر