فهرست

حمایت سم آلردایس از دیوید مویس

آی اسپورت- مویس اسکاتلندی در بهار امسال، کمتر از یک سال پس از منصوب شدن به عنوان جانشین سر الکس فرگوسن، اخراج شد. یونایتدها لوییس فان‌خال را در تابستان به جای مویس نشاندند و با صرف 150 میلیون پوند برای خرید شش بازیکن جدید از او حمایت کردند. و حالا آلردایس می‌پرسد که چرا مویس همین حمایت را دریافت نکرد. او غرور شیاطین سرخ را سرزنش می‌کند و می‌گوید:

«اگر من حالا به جای دیوید [مویس] در خانه نشسته بودم، از خود می‌پرسیدم چرا آن‌ها برای من 150 میلیون پوند خرج نکردند. یونایتدها خیلی از خود راضی بودند و برای خریدهایی که دیوید فکر می‌کرد به آن‌ها نیاز دارد اقدام نکردند. اما حالا با هول‌وهراس و دستپاچگی خرید می‌کنند. واضح است که او خودش می‌بیند که کجاها می‌توانسته بهتر کار کند، اما او باید بازیکنانی که می‌خواست را در اختیار می‌داشت، و او به من گفت که آن‌ها یکی از آن بازیکنان را هم در اختیارش نگذاشتند.»

«جانشینی الکس فرگوسن به قدر کافی سخت بود، اما حالا اگر چیزی که می‌خواهید را هم به شما ندهند، کار خیلی سخت‌تر می‌شود. خیلی حیف بود، زیرا او در اورتون همه‌کار را درست انجام داده بود و سر الکس هم این حقیقت را دیده بود که او می‌خواهد همان‌طور که در اورتون کار کرده بود، در یونایتد هم دست‌به‌کار ساختن و پرورش بشود. مطمئن نیستم که هیچ کس دیگری می‌توانست در آن فصل موفق باشد ـ تاریخ این را به شما می‌گوید. به یک مثال دیگر نگاه کنید، زمانی که برایان کلوگ هم به جای دان رِوی افسانه‌ای در لیدز نشست، تنها 44 روز دوام آورد.»

     
آی اسپورت
2014-09-26 16:31:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر