فهرست

متسلدر: ایموبیله جایگزین لواندوفسکی نیست

آی اسپورت- کریستوف متسلدر مدافع سابق دورتموند درباره‌ی توانایی چیرو ایموبیله برای جانشینی روبرت لواندوفسکی تردید دارد و مبلغی را که دورتموندی‌ها برای آوردن او به ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک پرداخته‌اند، زیر سوال می‌برد. ایموبیله با مبلغ 18 میلیون یورو در این تابستان از تورینو به دورتموند پیوست، اما تا به این‌جا شروع کندی در باشگاه جدیدش داشته و در شش حضور در میدان تنها دو بار ـ برابر آرسنال و اشتوتگارت ـ موفق به گلزنی شده است.

حال متسلدر در این باره می‌گوید: «سیستم کلوپ یک چالش واقعی برای یک بازیکن جدید است. همچنین وقتی شما از یک لیگ متفاوت می‌آیید که شیوه‌ی کار در آن‌جا متفاوت است، سازگار شدن ساده نیست. می‌توانید این را در آدریان راموس [دیگر بازیکن جدید دورتموند] هم ببینید. او باید نقشش را در این سیستم پیدا کند. این زمان می‌برد ـ برای لواندوفسکی هم همین‌طور بود. اما باید از خود بپرسید: آیا ایموبیله، به عنوان یک «مهاجم محوطه جریمه» در سیستم کلوپ جا می‌افتد؟»

«در برابر آرسنال او در پرسینگ خوب کار کرد. اما وقتی در یک بازی، دورتموند به مهاجمی نیاز دارد که بتواند بیشتر بازی کند، چیزی که لواندوفسکی در آن عالی بود، آیا ایموبیله می‌تواند این کار را انجام بدهد. این همان جایی‌ست که من تردید دارم. اگر بخواهم روراست بگویم، به نظر من ایموبیله آن‌قدر در اروپا مشتری نداشت که 18 میلیون یورو برای او توجیه بشود.»

     
آی اسپورت
2014-09-26 16:39:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر