فهرست
فولاخوزستان - نفت تهران/ گردهمایی قاتلان استقلال
فولاخوزستان - نفت تهران/ گردهمایی قاتلان استقلال

فولاخوزستان - نفت تهران/ گردهمایی قاتلان استقلال

تیم های پیروز دو هفته اخیر دیدارهای استقلال تهران، فردا در اهواز با هم دیدار می کنند. فولادخوزستان و نفت تهران در جدول رده بندی، تنها دو امتیاز با هم اختلاف دارند و البته همین دو امتیاز، فاصله ای 3 پله ای را میان آن ها ایجاد کرده است. بچه های اسکوچیچ با 5 پیروزی، دو تساوی و دو شکست تیم سومِ 17 امتیازی جدول هستند و نفتی ها با 4 پیروزی، 3 تساوی و 2 شکست و کسب 15 امتیاز، مهمان رتبه ششم شده اند.

تیم علی منصوریان در فاز هجومی، موفق تر از فولاد بوده است. زردهای تهرانی در پایان هفته نهم لیگ برتر 13 گل به ثمر رسانده اند که البته امار قابل توجهی نیست اما طبعا از آمار 8 گله فولادی ها به مراتب بهتر است. آن ها با دریافت 7 گل، یکی از خطوط دفاعی متوسط لیگ را در اختیار دارند. این در حالی ست که فولاد در 9 بازی تنها 4 گل دریافت کرده است تا به صورت مشترک با سایپا، صاحب بهترین خط دفاعی لیگ چهاردهم باشد.

 

دو تیم از زمان ورود نفت به لیگ برتر، در 4 لیگ 8 مسابقه برگزار کرده اند. فولاد موفق شده 5 پیروزی از این بازی های رو در رو را از آن خود کند. تیم خوزستانی تنها یک بار برابر نفت شکست خورده است.

 

در میان مهره های نفت تهران، غلامرضا رضایی سابقه بازی در فولاد خوزستان را دارد. این بازیکن در دو مقطع برای باشگاه خوزستانی به میدان رفته و در لیگ سیزدهم موفق شده به همراه این تیم قهرمانی رقابت های لیگ برتر را به دست بیاورند. در سمت مقابل نیز بهمن کامل از نفت تهران به فولاد منتقل شده است. این بازیکن اما به دلیل مصدومیت از حضور در این بازی بازخواهد ماند و احتمالا ساسان انصاری به عنوان جانشین او انتخاب می شود.

 

نبرد تیم های سابق حسین فرکی، برای جایگاه جدولی دو تیم اهمیت زیادی دارد. اسکوچیچ که این اواخر از داستان معافیت ها ضربه های زیادی خورده، با یک پیروزی خانگی تیمش را به عنوان یک مدعی جدی، جدا خواهد کرد. نفت حتی با کسب یک امتیاز نیز، همانند هر سال ثبات بالانشینی در رقابت های لیگ را همچنان حفظ می کند.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-26 16:42:10
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۰۷
فقط غلامرضا رضایی؟؟؟ اونوقت مبعلی و پادوانی قبلا تو فولاد نبودن؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر