فهرست

بوفون: نبرد با رم در سراسر فصل ادامه خواهد داشت

آی اسپورت- جیان‌لوییجی بوفون اعتقاد دارد که نبرد باشگاهش با رم برای فتح اسکودتو تا انتهای فصل به طول خواهد انجامید. رم در فصل گذشته تنها رقیب یووه در راه قهرمانی بود و این دو تیم در فصل جدید نیز هر چهار بازی نخست خود را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند.

بوفون در این باره می‌گوید: «تکرار دوباره‌ی خودمان در نبرد با رم بسیار سخت خواهد بود. این نبردی‌ست که تا یک سال دیگر ادامه خواهد یافت، زیرا زردوقرمزها هم مثل ما دوباره در صدر هستند. رم تا لحظه‌ی آخر برای اسکودتو خواهد جنگید، آن‌ها از قدرت و استعداد لازم برای کسب پیروزی‌ها و ارایه‌ی نمایش‌های خوب برخوردار هستند. آن‌ها در تابستان تقویت شده‌اند، اما ما هم کنترلمان را از دست نمی‌دهیم. اگر رم سال آینده کار را در صدر سری آ به پایان ببرد، شایستگی‌اش را داشته است. من فکر می‌کنم این رقابت، لیگ را جذاب‌تر می‌کند.»

بوفون از مقایسه‌ی شیوه‌ی کاری آلگری در یوونتوس با حضور سه‌ساله‌ی کونته در این باشگاه سر باز می‌زند و می‌گوید: «مقایسه‌ای وجود ندارد. من آن‌قدر تجربه دارم که بگویم کدام تیم قوی‌تر است ـ تیم کونته باشد یا تیم آلگری. یووه تحت هدایت کونته محشر بود. امیدوار ام آلگری بتواند موفقیت‌های کونته را تکرار کند، در این صورت ما در مسیر خودمان خواهیم بود. آلگری تجربه‌ی کار در باشگاه‌های بزرگ را دارد. او همیشه تیم‌هایش را به‌رغم فشارهای موجود از طرف رسانه‌ها و سران باشگاه به‌خوبی هدایت کرده است.»

     
آی اسپورت
2014-09-26 16:44:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر