فهرست

اولادی از فوتبال خداحافظی کرد؛ داستان چیست؟!

آی اسپورت- مهرداد اولادی برای طرفداران پرسپولیس یک بازیکن نام آشناست، ستاره دربی سال 1385 که گل او به رحمتی هنوز در ذهن ها هست. اولادی که از جوانان پرسپولیس در زمان وینکو بگوویچ به جمع بزرگسالان پیوست، خیلی زود روانه یک تیم خارجی شد. او با شکل بازی خاصش و تکنیک قابل قبولی که داشت، دل از مدیران تیم الشباب ربود تا با یک قرارداد 800 هزار دلاری به امارات برود.

اولادی در امارات قهرمانی را تجربه کرد و در حالی که هنوز بازیکن جوانی بود به ایران بازگشت و دوباره بعد از چند بازی به امارات ترنسفر شد. او بعد از به پایان رساندن سومین فصل حضور در الشباب دوباره با ملوان به لیگ ایران برگشت و باز هم درخشید، آنقدر که پرسپولیس دوباره پی اش فرستاد. این همان نقطه ای است که روند نزولی اولادی را رقم زد.

اولادی در پرسپولیس ضعیف تر از باورها کار کرد و در کل فصل فقط یک گل به ثمر رساند و در دربی اخراج شد. اولادی فصل بعد در حالی که شایعات عجیبی پشت سرش بود  دوباره به ملوان رفت و از آنجا به نفت تهران و استقلال پیوست. 2 باشگاهی که هیچ افتخاری به او اضافه نکردند. در نهایت هم، اولادی دوباره به ملوان رفت و اتفاقا بعد از جنجال در بازی استقلال در یک تورنمنت دوستانه در بازی مقابل پرسپولیس گل زد.

تا اینجا همه چیز عادی پیش  می‌ رفت تا خبر آسیب دیدگی شدید دست این بازیکن مازندرانی منتشر شد. او دچار جراحت شدید دست شده بود و  می‌ گفتند تاندون دستش پاره شده است. اما چگونه چنین اتفاقی رخ  می‌ دهد؟ اولادی امروز گفته: داشتم تلفن حرف  می‌ زدم که خبر بدی به من دادند و من دستم را به چیزی زدم و آسیب دیدم ...

با آسیب دیدگی اولادی و در حالی که شایعاتی مثل خودکشی، درباره او وجود داشت، مالک ملوان با اطلاع از دوری 2ماهه او از فوتبال به کادرفنی ملوان اطلاع  می‌ دهد که وی را از لیست خارج کنند. اولادی با توجه به قرارداد 700 میلیونی، بازیکن گرانقیمتی بود که حالا کارایی خاصی نداشت و محجوب تصمیم به حذفش گرفته بود. با انتشار این خبر در انزلی، اولادی سعی  می‌ کند با محجوب تماس بگیرد، اما مالک ملوان تلفن های او را جواب نمی دهد تا جایی که اولادی کلافه از این پیگیری تصمیم به خداحافظی از فوتبال  می‌ گیرد.

او امروز گفته است: باید فصل پیش از فوتبال کنار  می‌ کشیدم. برای کسی که در جوانی اندوخته مناسبی از فوتبال به دست آورده، خداحافظی فاجعه بار نیست. امیدواریم اولادی با شرایط ذهنی بهتر باز هم به فوتبال ایران خدمت کند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-26 16:51:56
نظر دهید
۱ نظر
ملوانی
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۱
باید به این بازیکن کمک کنیم تا فوتبالش نابود نشه .‌ متاسفانه تو فوتبال ما وقتی می بینند یکی تو موضع ضعفه به جای کمک ، پدرش رو در میارند .
انسانیت از فوتبال ما رخت می بنده و آدمهای مزور و فرصت طلب جای زحمت کشها رو می گیرند . ما به مهرداد اولادی ، سعید حلافی و بختیارها مدیونیم نه برای فوتبال که برای انسانیت . وقتی محجوب ها و هدایتی ها با پول هایی که معلوم نیست چطور جمع کردند و چطور هزینه می کنند کمر به نابودی اخلاقبستند وظیفه شما خبر نگارها سنگین تر میشه. اهل شعار نیستم اما ننگ این روزها در خاطره ها باقی خواهد موند بیایم به این بازیکن جوان کمک کنیم حالا هر اشتباهی که داشته یا هر ظلمی که بهش شده به کنار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر