فهرست
استقلال بدون خسرو و رقبا/ هم سود، هم ضرر
استقلال بدون خسرو و رقبا/ هم سود، هم ضرر

استقلال بدون خسرو و رقبا/ هم سود، هم ضرر

آی اسپورت- استقلال منصوریان وابستگی ویژه ای به خسرو حیدری دارد. تمامی بازیکنان این تیم در دو چهارم میانی زمین، وقتی صاحب توپ می شود اولین و آخرین و تنها گزینه شان برای دادن پاس خسرو حیدری است در سمت راست. منصوریان حتی در بازی برابر ملوان نوین در جام حذفی هم بیخیال حیدری نشد و به او بازی داد و با ارسال های او به گل هم رسید. بدون او، همانقدر که استقلال ضرر می کند یا سود می برد، رقبا هم دچار سود و ضرر می شوند.

 

ضرر استقلال

نبودن خسرو حیدری به ضرر استقلال است چون وقتی او نیست، بازیکنان این تیم مجبورند در دو چهارم میانی زمین به دنبال مقصدی برای پاس های شان باشند و با خیال راحت، توپ را به حیدری نسپارند. بدون او کدام بازیکن استقلال می تواند ارسال های دقیق برای مهاجمان داشته باشد؟

 

نفع استقلال

نبودن خسرو حیدری باعث می شود تاکتیک جدیدی در استقلال رو شود البته به شرطیکه وجود داشته باشد. این به نفع استقلال و آینده اش است چون حیدری به دلیل سن و سال بالایش نهایتا یک یا دو فصل دیگر بتواند بازی کند. استقلال بدون حیدری، باید نوع دیگری بازی کند که رقبا نمی دانند.

 

ضرر رقبا

رقبا با خیال راحت نمی توانند با شیفت به سمت چپ شان برابر استقلال قرار بگیرند. دیگر خسرو حیدری وجود ندارد که با مهار او بشود ترفندهای هجومی آبی ها را خنثی کرد. حالا آنها باید بازی را ببینند و بدون پیش بینی قبلی وارد زمین شوند.

 

نفع رقبا

خسرو حیدری نیست پس دیگر خبری از مانورهای متعدد در سمت راست نخواهد بود و ارسال های دقیق روی پیشانی بازیکنان هجومی آبی ها هم از بین می رود. بدون حیدری، درصد خطر استقلال برای دروازه رقبا کاهش معناداری پیدا می کند.

 

۴    
آی اسپورت
2016-10-19 19:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر