فهرست

فن خال: سرمربی یونایتد سخت ترین شغل زندگی من است

آی اسپورت- لویی فن خال می گوید هدایت شیاطین سرخ تا این جای کار،سخت ترین دوران سرمربی گری او بوده است. منچستریونایتد پس از شکست مفتضحانه 5-3 برابر لسترسیتی در یکشنبه هفته گذشته، حالا در رده دوازدهم جدول قرار گرفته است.
سرمربی هلندی یونایتد بازیکنان مصدوم زیادی دارد.آنها در خط دفاع جانی اوانز،فیل جونز و کریس اسمالینگ را به دلیل مصدومیت  و همچنین تایلر بلاکت را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. وقتی ازفن خال در مورد سختی کارش پرسیده شد، او جواب داد: \"اکنون شما نگاه کنید. این آمار برای یک سال نیست. ما در یک هفته 9 مصدوم و یک محروم داریم.\" او ادامه داده: \"این موضوع برای یک مربی یک چالش بزرگ است. باشگاه در حال گذار است ولی شما نمی دانید که چه مشکلات سختی داریم. البته وقتی ما در یک موقعیت سخت شروع به کار می کنیم، حتما موفق می شویم. اکنون بار دیگر ما در موقعیت سختی قرار گرفته ایم و می توانیم برنده باشیم.\"
شنبه منچستریونایتد با لشکری از مصدوم و محروم در الدترافورد میزبان وستهام خواهد بود و فن خال در مورد اسمالینگ و اوانز صحبت کرده: \"اوانز از ناحیه استخوان ضرب دیده. اسمالینگ هم دیروز اردوی تیم را ترک کرد تا به مصدومیتش برسد. من نمی توانم با بازی دادن بازیکنان مصدوم، ریسک خطرناکی انجام دهم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-26 18:44:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر