فهرست
آقای فتاحی، وسطِ شلوغی‌ها برو!
آقای فتاحی، وسطِ شلوغی‌ها برو!

آقای فتاحی، وسطِ شلوغی‌ها برو!

آی اسپورت - کم کم کلکسیون اتفاقات عجیب و ناگوار فوتبال در حال تکمیل شدن است. اتفاقاتی که از دو سه سال پیش در اهواز و تبریز جرقه آن زده شد و هیچکس جدی نگرفت و همه چشم‌پوشی کردند و کم کم کل لیگ و فوتبال ما را در بر گرفت. ابتدا همه چیز از فحاشی تماشاگران شروع شد، بعد به شعارهای نژادپرستانه و قومیتی رسید و سپس به سنگ‌اندازی و سر شکستن ختم شد، در فصل گذشته به مصدوم شدن تعداد زیادی هوادار و نیروی انتظامی منجر شد و اوج این بی‌کفایتی‌ها فینال جام حذفی بود.

در فصل جدید که بعد از تاخیر زیاد و به بهانه تجهیز و ایمن کردن ورزشگاه‌ها شروع شد، حالا به کمتر از جان انسان‌ها قانع نیست. اینکه چرا سازمان لیگ و فدراسیون از برگزاری یک مسابقه فوتبال عاجز است و حاضر نیست هیچ وقت اشتباهات و قصور خود را قبول کند و همیشه ارگان‌های دیگر مانند نیروی انتظامی و باشگاه‌ها را مقصر می‌داند واقعا عجیب است ولی عجیب‌تر اینست که نه کسی استعفا می‌دهد و کنار می‌رود و نه اینکه شخص یا ارگانی جرات برکناری و عزل خاطیان را دارد.

سازمان لیگ و در راس آن آقای فتاحی به وضوح نشان داده‌اند توانایی برگزاری یک مسابقه استاندارد و با نظم را ندارند و به هیچ عنوان هم حاضر به کناره‌گیری نیستند. جدیدترین شاهکار برگزاری دربی در روز غیر تعطیل و در ساعت ۱۶ می‌باشد. در واقع وسطِ روزِ وسطِ هفته. یعنی از این وسط‌تر نداریم. قانون ۹۰ به ۱۰ هم که مشخص بود فقط حرف است. آقای فتاحی عزیز، لطفا وسط همین شلوغی‌ها، آرام کنار بکشید تا انسان‌های بیشتری جان خود را از دست ندهند.

۲۰ ۱  
آی اسپورت
2019-09-18 00:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ایرانی
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۴۱
فتاحی بی شرف قاتل است مرگ این کودک معصوم بر عهده این فتاحی بی ناموس است
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر