فهرست

آنچلوتی : مادرید باید از حضور رونالدو لذت ببرد

آی اسپورت- به نظر می رسد که کریس رونالدو قصد دارد که به منچستر یونایتد برگردد.

کارلو آنچلوتی معتقد است که با وجود همه شایعاتی که پیرامون بازگشت کریس رونالدو به منچستر یونایتد وجود دارد، باشگاه باید از در اختیار داشتن رونالدو لذت ببرد.

به نظر می رسد که فوروارد پرتغالی قصد دارد که به لیگ برتر بازگردد. اما بعد از این که تبدیل به بهترین گلزن همه ادوار رئال مادرید شد.آنچلوتی می گوید که خیلی خوش شانس است که این مهاجم 29 ساله را در اختیار دارد و همه توانش را به کار خواهد بست تا رونالدو را در فرم فعلی نگهدارد.

او گفت :\" این حرفها بی معنی است. من به درستی گزارش ها اعتقادی ندارم. کریستیانو اینجا خوشحال و با انگیزه است و همه مادرید از حضور او شادمانند. رونالدو یک فوق حرفه ای است، او یک رهبر واقعی است و ما باید همه تلاشمان را بکنیم تا او را در فرم فیزیکی و روانی فعلی اش نگهداریم. بدون شک رونالدو بهترین بازیکن جهان است. ما خیلی خوشحالیم که او برای ما بازی می کند و باید از این موضوع لذت ببریم.\"

سرمربی سابق میلان اعلام کرد که هنوز تصمیم نگرفته است که در بازی روز شنبه تیمش در برابر ویارئال از ایکر کاسیاس یا کیلور ناواس استفاده کند.

او گفت: \" من تصمیمم را بعد از تمرین امروز (جمعه) خواهم گرفت. و نه، من تصمیم ندارم که یک دروازه بان را در خانه و دیگری را در خارج از خانه استفاده کنم. اگر ایکر بازی کند به این معناست که او برای من بهترین انتخاب است. من در بازی با الچه از کیلور استفاده کردم تا به او فرصت دهم.\"

 این سرمربی ایتالیایی فاش کرد که مدافعانش په په و فابیو کوترائو به علت مصدومیت بازی نخواهند کرد.

     
آی اسپورت
2014-09-26 23:33:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر