فهرست

جاگیلکا: می خواهیم که به نتایج ضعیف اورتون در آنفیلد خاتمه دهیم

آی اسپورت-  15 سال است که تافی ها موفق نشده اند که در زمین لیورپول به پیروزی برسند و آخرین باری که به زمین آنها رفتند 4 گل دریافت کردند.

کاپیتان اورتون فیل جاگیلکا از نتایج ضعیف خارج از خانه لیورپول در برابر اورتون ابراز نا امیدی کرد. تافی ها 15 سال است که طعم پیروزی را در آنفیلد نچشیده اند و آخرین باری که تحت رهبری روبرتو مارتینز به آنفیلد رفتند، با چهار گل شکست سختی خوردند. آخرین باری که اورتون موفق به شکست رقیب دیرینه اش در زمین خودشان شده، به سپتامبر 1999 برمی گردد که آنها موفق شدند با تک گل زودهنگام کوین کمپبل، آن بازی پرحاشیه را به سود خود به پایان برسانند. جاگیلکا امیدوار است که شکست تلخ ژانویه تکرار نشود.

او در مصاحبه با لیورپول اکو گفت:\" همانگونه که می توانید تصور کنید، در بازی فصل قبل ما حرفی برای گفتن نداشتیم. شما به آدمهای زیادی که عصبانی هستند و چهره های نا امید آنها فکر می کنید. این همه آن چیزی است که بعد از یک شکست سخت در برابر رقیب سنتی انتظار دارید. وقتی شما کاپیتان می شوید، دوست دارید که درصد پیروزی هایتان بالا باشد. دوست دارید تیمتان گلهای بیشتری به ثمر برساند و گلهای کمتری دریافت کند. من هر بار که به آنفیلد رفته ام مایوس شده ام، همه ما مایوس شده ایم. نتایجی که ما گرفته ایم و سکوتی که پس از بازی در اتوبوس حکمفرما بوده، حس خوبی ندارد. شما نمی توانید گذشته را تغییر دهید ولی یک پیروزی می تواند اوضاع را عوض کند. این بازی می تواند برای ما مثل یک شروع جدید باشد و ما را به بالای جدول برساند.

مردان روبرتو مارتینز تا اینجای فصل 13 گل خورده اند که 6 تای آن را از چلسی و 3 تای آن را در آخرین بازی از کریستال پالاس دریافت کرده اند.

جاگیلکا گفت :\" این موضوع بسیار آزاردهنده است. وقتی شما کاپیتان تیم هستید و در مرکز دفاع بازی می کنید، خوردن این تعداد گل آزاردهنده است. این موضوع نگرانی را به چهره شما آورده و اوضاع را سخت تر می کند. اما من به بازیکنان کناری ام اعتماد دارم و معتقدم که می توانیم بازی های آینده را بدون دریافت گل به پایان برسانیم. ما تا به حال نزدیک به 10 اشتباه فردی به وسله 8 یا 9 بازیکن مختلف مرتکب شده ایم. بنابراین این یک بازیکن نیست که همیشه اشتباهاتش را تکرار می کند. مسئله مجموعه ای از اشتباهات است. ما بازیکنان باید در جاهای صحیح خود قرار بگیریم و اشتباهاتمان را به پایان برسانیم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-27 00:15:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر