فهرست

پوچتینو : احترام زیادی برای آرسنال قائلم

آی اسپورت: این مربی آرژانتینی گفت که احترام زیادی برای سرمربی آرسنال قائل است و روابط خوبی با او دارد. پوچتینو گفت که از نظر او آرسن ونگر مربی بزرگی است و او خودش را برای رویارویی با وی در داربی لندن آماده کرده است.

مرد فرانسوی از سال 1996 سرمربی آرسنال شد و تا به حال 8 جام داخلی با این تیم به دست آورده است. بر خلاف وی پوچتینو به تازگی جایگزین تیم شروود در وایت هارت لین شده و امیدوار است که شرایطی مشابه با شرایط ونگر در انتظارش باشد.

وقتی از این مربی آرژانتینی درباره اولین رویارویی اش با ونگر در دربی شمال لندن سوال شد، او پاسخ داد :\" ما روابط خوبی با هم داریم. من پیش از این هم در برابر ونگر قرار گرفته ام. احترام زیادی برای وی قائلم. او مربی بزرگی است. 18 سال سرمربی گری در یک تیم آسان نیست. اگر بتوانم در تاتنهام به چنین چیزی دست یابم، موفقیت بزرگی برایم محسوب خواهد شد. سرمربی گری تاتنهام برای من یک چالش بزرگ است. این که بتوانم به اندازه ای که ونگر در آرسنال بوده اینجا بمانم برایم یک رویای بزرگ است. من باید مهارتم را نشان دهم، سخت کار کنم و نتایج خوبی بگیرم. در فوتبال نمی دانی که چه اتفاقی می افتد، فقط باید با اشتیاق کار کنی. ما درباره کارمان و مهارتها و بازیکنانمان خوش بین هستیم و بیشترین تلاشمان را خواهیم کرد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-27 00:22:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر