فهرست

سیمئونه : مانزوکیچ ممکن است در بازی با سویا از ابتدا بازی کند

آی اسپورت – سرمربی اتلتیکو مادرید، دیه گو سیمئونه ابراز امیدواری کرد که مانزوکیچ بتواند در دیدار شنبه شب این تیم در برابر سویا به میدان بیاید.

مهاجم اتلتیکو مادرید که در جریان بازی تیمش با المپیاکوس که به شکست آنها انجامید بینی اش شکست، هنوز در حال گذراندن دوران بهبودی پس از عمل جراحی است. با این وجود سیمئونه اعلام کرد که او حداقل در بخشی از بازی تیمش در برابر تیم آماده سویا به میدان خواهد آمد.

این مربی آرژانتینی در کنفرانس پیش از بازی که در روز جمعه برگزار شد گفت: \" باید منتظر بمانیم. ما یک جلسه تمرین دیگر خواهیم داشت تا ببینیم که می توانیم از او استفاده کنیم یا نه. ولی دیروز او تمرین خوبی را پشت سر گذاشت.\"

 سیمئونه اعلام کرد که اتلتیکو نیاز فراوانی به حضور مانزوکیچ دارد و همچنین گفت که برای سویا که این فصل نتایج خوبی گرفته، احترام زیادی قائل است.

سرمربی قرمز و سفید ها گفت :\" امری در زمانی که در سویا بوده، تیم خوبی ساخته است. از آنجایی که دو تیم شباهتهای زیادی با هم دارند، باید بازی خوب و سرگرم کننده ای از آب درآید. هر دوی ما در استفاده از توپ های مرده فوق العاده هستیم. سویا با مربی گری امری از لحاظ تهاجمی نیز پیشرفت قابل توجهی کرده است و مهاجم آنها باکا بسیار خطرناک است. ولی سویا در همه نقاط تعادل خوبی دارد. توانایی استفاده از فضاهای مختلف به تیم امکان رقابت داده و همه بازیکنان را خوشحال نگه می دارد.\"

 اتلتیکو در حال حاضر در جایگاه چهارم قرار دارد، یک رده و دو امتیاز پایین تر از سویا.

     
آی اسپورت
2014-09-27 01:13:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر