فهرست

پیش بازی بارسلونا-گرانادا:آبی-اناری ها آماده بازگشت به مسیر پیروزی

 آی اسپورت- لوییس انریکه سرمربی کاتالان ها امیدوار است که لیونل مسی بعد از بازی بی تاثیرش برابر مالاگا، در بازی امشب تیمش برابر گرانادا بدرخشد. بارسا که 4 بازی ابتدایی لالیگا را با برد از زمین خارج شده بود، هفته گذشته نتوانست از پس مالاگا بربیاید و یا نتیجه 0-0 در مقابل این تیم متوقف شد. حالا انریکه امیدوار است که آنها دوباره پیروزی های خود را شروع کنند. بارسا هفته قبل به درستی مورد انتقادهای تماشاگران قرار گرفت چرا که نتوانست شانس های جدی روی دروازه مالاگا خلق کند. ستاره 27 ساله و آرژانتینی این تیم هم نتوانست کار خاصی انجام دهد. انریکه درباره عملکرد مسی در بازی با مالاگا گفته بود:\" حقیقت این است که او در بازی تاثیر خاصی نداشت. این موضوع واضح است که او بازیکن بسیار خطرناکی برای حریفان ماست و ما باید سعی کنیم این بازیکن کلیدی را در زمین پیدا کنیم. و اگر او را درست پیدا کنیم، خطرناکی اش برای حریف بیشتر خواهد شد.\"

اگرچه آبی-اناری پوشان در شکست دادن مالاگا ناتوان بودند، ولی آنها پنجمین بازی بدون گل خورده متوالی را پشت سر گذاشتند. رکوردی که آنها از فصل 1977-78 قادر به انجام آن نبوده اند.

در مقابل گرانادا از 5 بازی، 8 امتیاز گرفته. آنها در رتبه هشتم جدول قرار گرفته اندکه رتبه بدی برایشان نیست ،اگرچه آنها چهارشنبه هفته گذشته با نتیجه 1-0 در خانه مغلوب لوانته شدند.

این دو تیم پس از صعود گرانادا در سال 2010-11 به لالیگا شش بار با هم رو در رو شده اند.تنها برد گرانادا مقابل کاتالان ها در فصل قبل بدست آمده که آنها موفق شدند در خانه با تک گل یاسین براهیمی بارسا را شکست دهند. 5 بازی دیگر اما با شکست آنها مقابل بارسا منتج شده.آنهادر سه دیداری که مهمان بارسا در نیوکمپ بودند، 11 گل دریافت کرده اند.

نگرش انریکه ایجاد تغییرات مدام در ترکیب تیمش به خصوص در خط دفاع  است. این که شاید با دیدن جرارد پیکه روی نیمکت نباید تعجب کنیم. سورپرایز دیگر شاید بازی کردن توماس ورمائلن برای بارسا باشد. بازیکن بلژیکی که در تابستان  از جمع آرسنالی ها جدا شده ولی به دلیل مصدومیت هنوز برای کاتالان ها بازی نکرده است. و حالا گفته می شود شرایط بازی را پیدا کرده. لوییس انریکه البته بازیکنان غایبی هم برای این دیدار دارد. دروازه بان سوم تیم، جوردی مسیپ به دلیل شکسته شدن انگشت و لوییس سوارز هم قادر به انجام بازی برای بارسا نیستند.

از سویی خواکین کاپاروس، سرمربی گرانادا هم دنیل لارسن را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. هر چند که حضور روبن روچینا هم در دیدار امشب در هاله ای از ابهام قرار دارد.

     
آی اسپورت
2014-09-27 09:36:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر