فهرست
ناتوانی ساکت، استیلی منفعل و میک نامحترم
ناتوانی ساکت، استیلی منفعل و میک نامحترم

ناتوانی ساکت، استیلی منفعل و میک نامحترم

آی اسپورت - چیزی شبیه به سرگیجه است، کارلوس کی‌روش در کمپ تیم‌ملی می‌گوید هیچ مشکلی نیست، چند طعنه ریز به انتقادهای استیلی و همکارانش می‌زند و می‌گوید آنها بیایند پک. مدیا آفیسر تیم ملی در جمع خبرنگاران می‌گوید که فدراسیونی‌ها مصاحبه‌ای با حمید استیلی داشتند و ان‌شالله همه مشکل اختلاف تیم ملی با امیدها حل می‌شود.

حرف‌های استیلی

استیلی در مصاحبه‌اش تقریبا کمی غر زده اما توهینی نکرده. رئیس فدراسیون ساعاتی طولانی در کمپ تیم‌های ملی است و با کی‌روش هم خیلی حرف زده و فکر می‌کند شرایط ایده آل است اما یکباره در حالی که او هنوز کارش در ساختمان آکادمی تمام نشده، پاسخی از همان کانال فدراسیون به استیلی منتشر می‌شود. پاسخی که خیلی محترمانه نیست. طعنه خرس‌های میانمار به استیلی و یادآوری بازی‌های آسیایی آن هم نه از زبان سرمربی که از زبان میک مک درموت، یکی از ده مربی کادر تیم‌های ملی مطرح می‌شود شوکه کننده است.

نقش کلیدی کانال رسمی فدراسیون!

باز این نکته باید مورد توجه باشد که این خبر هم دقیقا در کانال فدراسیون منتشر شده است. دعوایی که تقریبا سر هیچ است. تیم ملی امید دارد بیرون از کمپ تیم‌های ملی تمرین می‌کند. تیمی که فدراسیون فوتبال مدیریتش را برون سپاری کرده، در حالی که زمینی هم در مجموعه کمپ نیست تا رویش تمرین کند به زمین کارگران می‌رود برای تمرین. زمین مجموعه پژوهشگاه نفت نه برای فدراسیون که برای تشکیلاتی دیگر است و مخصوص ورزش حرفه‌ای هم نیست اما کیفیتش بهتر از کل دارایی‌های تمرینی فدراسیون است. زمین شماره ۲هم که اقلا دوماهی دیگر برای زمین شدن زمان نیاز دارد ولی پک جایی عمومی است برای تیم‌های ملی. کی‌روش خیلی صریح اعلام کرده مانع حضور هیچ تیمی نمی‌شوند.  

کجایی آقای دبیرکل؟

این دیگر حداقل وظیفه دبیرکل فدراسیون که مسئول کمیته تیم‌های ملی هم هست می‌تواند باشد که برنامه‌ها را طوری تنظیم کند تا امیدها بتوانند از پک استفاده کنند و اگر جایی در هتل آکادمی برای‌شان نیست که ممکن نیست نباشد، در هتل المپیک اسکان‌شان دهد. اینکه اگر کسی به بهانه پیشگیری، خواسته تیمی بیرون از کمپ باشد باید دو طرف را هم توجیه کند تا با مصاحبه‌های حاشیه ساز، دعوای ملی نسازند اما از آن مهم‌تر این است که حتما با درموت یا نگارنده این چند خط دور از ادب برای حمید استیلی برخورد شود و همان طور که کی‌روش در جمع خبرنگاران گفت، حتما روزی یک سانس کامل از پک را در اختیار تیم امید قرار دهند. اینگونه مشخص هم می شود که حق با چه کسی است و آیا واقعا کی‌روش پک را در جیب لباسش گذاشته و به کسی نمی‌دهد؟!

 

خبر آنلاین

۳ ۷  
آی اسپورت
2018-10-14 11:35:00
نظر دهید

۷ نظر
ارام .م
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
یه سرمربی و کادرش هرچقدر هم حرفه ای باشن اگه اخلاق نداشته باشن ارزشی نداره؛ با این حقوق نجومی که کیروش و کادرش دارن از جیب مردم ایران میگیرن این طرز صحبت کردن واقعا زشت و غیرقابل قبوله. همچین کادری چطور انتظار حمایت و دوست داشته شدن از طرف مردم رو دارن؟ والا مردم رو از تیم ملی دور کردن.
لنگ و لنگی مایه ننگ فوتبال ایران
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۲
اتفاقا مک درموت بهترین جواب ممکنو به اون استیلی بی مغز داد. کسی که با مغز نداشتش اون آبروریزی بین المللی رو تو جاکارتا واسه تیم امید به راه انداخت و مثلا اومد با باخت مصلحتی به میانمار به عربستانی ها رودست بزنه تا به کره نخوریم ولی آخرم خوردیم به کره و حذف شدیم!!! البته کلا لنگی جماعت چیزی جز آبروریزی واسه این مملکت نداره
۳ ۳
...
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۵
...
کاج کویر عاسیا
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
قبلنا قابلیت لال مونی گرفتن کیسه کشا بعد افتضاحات تیمشون خیلی بالاتر بود الان دیگه به وضعیت فلاکت بار تیم نجست عادت کردی که راحت زبونت واسه دیگرون درازه.
...
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۲
وقتی توهین های جنسیتی این کیسه کش رو به راحتی منتشر میکنید واقعا کامنت من جای ایراد داشت؟؟؟؟
۹
110
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۶
ذوب شدگان در کیروش کجا هستن؟ همونایی که اگه کیروش انگشت تو بینی خودش میکرد اونو رفتار حرفه ای کیروش میدیدن؟ اشک ریز کجاست ؟ ارمن ساروخیان که چند روز پیش از نشانه های صلح کیروش حرف میزد چرا سکوت کرده؟
۹
صمد آقا از آبادی بالا
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
دوست آبیا تا میتونن برای «شاه کی‌روش لنگی کش کبیرشون» بخورن و بلیسن و بمالن . پاسخ رفتارشون رو وقتی میگیرن که صورتشون با مایعی كِرِم رنگ! سفید بشه
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر