فهرست
پیش بازی یوونتوس-آتالانتا: یووه صدر را حفظ می کند؟
پیش بازی یوونتوس-آتالانتا: یووه صدر را حفظ می کند؟

پیش بازی یوونتوس-آتالانتا: یووه صدر را حفظ می کند؟

 آی اسپورت- یووه امروز از هفته پنجم رقابت های سری آ ایتالیا میزبان آتالانتاست. ییونتوسی ها از 4 بازی 12 امتیاز کسب کرده اند و مقتدرانه در صدر جدول قرار گرفته اند. اما موفقیت های تیم آلگری فقط به این موضوع ختم نمی شود. آنها در این 4 بازی گلی دریافت نکرده ند. یووه در 4بازی قبلی  با تیم های کیه وو، اودینزه، میلان و چزنا قرار بازی کرده و به ترتیب در برابرشان بردهای 1-0، 2-0، 1-0 و 3-0 را بدست آورده. اما آخرین بار 28 آوریل گذشته بود که این تیم در برد 3-1 برابر ساسولو نتوانست دروازه اش را بسته نگه دارد. استفان لیخنشتاینر، دفاع راست سوییسی یووه که یکی از ستارگان خط دفاعی تیمش محسوب می شود، پس از بازی هفته گذشته تیمش برابر چزنا در این مورد گفته بود:\" این موضوع همیشه یکی از نقاط مثبت ما به حساب می آید. چرا که بازیکنان ما در خطحمله و دفاع بسیار هماهنگ عمل می کنند.\"

کارلوس تبس، دیگر بازیکن این تیم که مهاجم نخست تیمش به محسوب می شود و با دوگل زده بهترین گلزن یووه به حساب می آید و پائول پوگبا هافبک فرانسوی این تیم، احتمالا در بازی امشب بازی نخواهند کرد تا خود را برای دیدار روز چهارشنبه برابر اتلتیکومادرید در چمپیونزلیگ آماده کنند، و آرتورو ویدال بازیکن شیلیایی این تیم  که مدتی است دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته احتمالا امروز به بازی گرفته خواهد شد.

از سویی دیگر آتالانتا که از 4 بازی 4 امتیاز گرفته، در رده دوازدهم جدول قرار دارد. آنها در هفته اول در خانه با هلاس ورونا با تساوی بدون گل متوقف شدند و در هفته دوم 2-1 برابر کیه وو به پیروزی رسیدند.هرچند که آنها دو هفته متوالی برابر فیورنتینا و اینتر متحمل شکست شدند. مارسلو استیگاریبیا و ریچموند بواکی شاید تنها امیدهای استفانو کولانتونو سرمربی آتالانتا برای باز کردن دروازه یووه باشند.

در تاریخچه بازی های این دو تیم، یووه 8 بازی گذشته را با زدن 21 گل برنده از زمین مسابقه بیرون آمده و آتالانتا پس از تساوی 2-2 در سال 2009 برابر یووه، همیشه بازنده رقابت با این تیم بوده است.

     
آی اسپورت
2014-09-27 09:55:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر