فهرست
پیش بازی آرسنال-تاتنهام: دربی شمال لندن را کدام تیم می برد؟
پیش بازی آرسنال-تاتنهام: دربی شمال لندن را کدام تیم می برد؟

پیش بازی آرسنال-تاتنهام: دربی شمال لندن را کدام تیم می برد؟

 آی اسپورت- مائورو پوچتینیو، سرمربی تاتنهام می خواهد با برد در دربی امروز شمال لندن، آرسنال را در جدول پشت سر بگذارد. این مربی آرژانتینی که ماه می گذشته به عنوان سرمربی تاتنهامی ها معرفی شده، امروز اولین تجربه سرمربیگری برابر آرسنال را پشت سر خواهد گذاشت.

آرسنال در ادوار گذشته لیگ برتر تقریبا همواره درجدول بالاتر از تاتنهام قرارداشته، اما تاتنهام امروز این شانس را دارد تا با برد برابر توپچی ها این روند را خاتمه دهد. اتفاقی که آخرین بار، در شروع فصل 1994-95 رخ داده است.

از این مربی آرژانتینی 42 ساله در مورد بازی امروز پرسیده شده که جواب داده:\" من سه ماه است که سمت سرمربیگری در این تیم را گرفته ام. ما باید در بازی تمرکز داشته باشیم و روند دیدارهای گذشته این دو تیم را می دانیم. ما می توانیم امروز تاریخ را ازنو بنویسیم.\" او ادامه داده:\" ما امروز یک بازی بزرگ پیش روداریم.یک بازی سخت.من می دانم که این همیشه یک بازی مهم بوده.ما نیاز داریم تا برای این دیدار آماده باشیم تا عملکردی مناسب و تهاجمی داشته باشیم.\"

تاتنهام چهارشنبه هفته گذشته با نتیجه 3-1 برابر ناتینگهام فارست شکست خورد تا از رقابت های جام اتحادیه کنار برود اما شاید با بردن دربی امروز بتواند آن شکست ناراحت کننده را از ذهن طرفدارانش بیرون کند.

عملکرد توپچی ها اما در این فصل قدری متفاوت بوده است. آنها هفته اول از سد کریستال پالاس گذشتند، بعد به ترتیب با اورتون، لسترسیتی و منچستر سیتی به تساوی رسیدند و هفته قبل توانستند استون ویلا را با نتیجه 3-0 شکست دادند. هرچند آنها هفته گذشته با نتیجه 2-1 از ساوتهمپتون شکست خوردند و از جام اتحادیه کنار رفتند.

آخرین پیروزی تاتنهامی ها در امارات در نوامبر 2010 رقم خورده که آنها توانسته اند با نتیجه 3-2 توپچی ها را شکست دهند . در حالی که آرسنال سه بازی اخیر خود برابر تاتنهام را در خانه ، برنده شده که نتیجه دو تای آنها برد پرگل 5-2 بوده است.

آرسن ونگر امروز با لشگریاز مصدومان مواجه است. هرچند او متیو فلامینی را احتمالا در ترکیب خواهد داشت ولی تئو والکات را به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو،الیویر ژیرو و متیو دبوشی را هر دو به دلیل صدمه از ناحیه مچ پا و ناچو مونرال را در اختیار نخواهد داشت.

تاتنهام با کسب 7 امتیاز از 5 بازی  در رده نهم قرار گرفته ، در حالی که آرسنال 9 امتیازی در رده چهارم جدول ایستاده است.

     
آی اسپورت
2014-09-27 13:02:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر