فهرست
پیش بازی لیورپول-اورتون: طلسم 16 ساله آنفیلد شکسته می شود؟
پیش بازی لیورپول-اورتون: طلسم 16 ساله آنفیلد شکسته می شود؟

پیش بازی لیورپول-اورتون: طلسم 16 ساله آنفیلد شکسته می شود؟

آی اسپورت- فصل قبل دو تیم عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشتند. لیورپولی ها که توانستند در رقابت جدی در نهایت در رده دوم جدول قرار بگیرند.مقامی که بهترین رتبه در 24 سال اخیر این باشگاه در لیگ جزیره است. از آن سو اورتونی ها هم تلاش زیادی کردند تا در رقابت های چمپیونزلیگ این فصل حضور داشته باشند،اما در نهایت در رده پنجم جدول ایستادند تا راهی لیگ اروپا شوند.

اورتون این فصل اما از 5 بازی، 5 امتیاز گرفته،آنها در هفته های اول و دوم ، نتیج تکراری 2-2 را برابر لسترسیتی و آرسنال گرفتند. و در هفته چهارم موفق شدند تا با نتیجه 2-0 وست برومویچ را از پیش رو بردارند. اما پیش از دیدار امروز، اورتون از سال 1999 هرگز موفق به شکست لیورپول نشده. در واقع آنها 16 سال است که دربی مرسی ساید را نبرده اند.

روبرتو مارتینز، سرمربی اورتون در مورد بازی امروز گفته:\"هر نیمی تغییر می کند ،وقتی شخصیت شما عوض می شود.شما نیاز دارید تا برای سازگاری با فوتبال اروپا راه های مختلفی را امتحان کنید چون همزمان در لیگ اروپا هم شرکت دارید.\"

این مربی 41 ساله اسپانیایی ادامه داده:\" البته هنوز در ابتدای فصل هستیم و بازیکنان وقت می خواهند تا با شرایط جدید وفق یابند. این دربی بسیار هیجان انگیز است.من فکر می کنم بازی خوبی از آب در بیاید. این بازی فقط سه امتیاز دارد اما سه امتیازی که برای دو تیم خیلی خیلی مهم است.\"

حضور استیون پینار به خاطر مصدومیت از ناحیه کشاله ران و همچنین سیموس کولمن به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه سر، در تیم اورتون برای بازی امروز در هاله ای از ابهام قرار دارد.اما بریان اویدیو بعد از مصدومیت طولانی مدتش در ژانویه می تواند برای تیمش به میدان برود.

اما براندن راجرز بازی امروز را فرصتی می بیند تا بتواند نتایج بد این فصل آنفیلدی ها را جبران کند. او گفته:\" در لیگ ما دو بازی بردیم و سه تا را باختیم. این نتایج ایده آل نیست . ولی وقتی من به نتایج فصل قبل نگاه می کنم ما تنها یک امتیاز از آن زمان عقبیم در حالی که فصل قبل را خیلی خوب تمام کردیم.\" او ادامه داده:\" من می دانم که نیاز داریم تا بهتر شویم.دربی یک فرصت است تا پیشرفت کنیم. فصل قبل ما با برد دربی در ژانویه عملکردمان خیلی بهتر شد.\"

حضور دنیل استوریج که از ناحیه همسترینگ مصدوم شده در بازی امروز کمی مبهم است. راجرز البته در مورد استفاده از جو آلن و گلن جانسون( به خاطر مصدومیتشان از ناحیه زانو) و جوردن هندرسون و فیلیپه کوتینیو به خاطر آسیب دیدگی تردید دارد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-27 13:05:18
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۴
بهترین رتبه لیورپول در 24 سال اخیر ؟؟؟؟ لیورپول در این 24 سال که قهرمان نشده بارها نایب قهرمان شده .. تمام نایب قهرمانیهاش هم بدشانسی اورده تو هفته های اخر وگرنه 3-4 تا قهرمانی داشت تو این 24 سال
-
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۸
همه بازیکنان خوبش که مصدوم شدند ، کی مونده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر