فهرست
پیش بازی منچستریونایتد-وستهام: منچستر همچنان در حسرت پیروزی دوم
پیش بازی منچستریونایتد-وستهام: منچستر همچنان در حسرت پیروزی دوم

پیش بازی منچستریونایتد-وستهام: منچستر همچنان در حسرت پیروزی دوم

 آی اسپورت- لویی فن خال، سرمربی شیاطین سرخ اعلام کرده که آنها بعد از شکست پرگل 5-3 برابر لسترسیتی، بر خلاف تصورات از وستهام نمی ترسند. یونایتد در این فصل تنها یک پیروزی بدست آورده اما هفته قبل زمانی که آنها 3-1 از حریف پیش بودند، به نظر می آمد که دومین پیروزی شان را هم در کینگ پاور جشن خواهند گرفت اما این گونه نشد و آنها در یک بازی عجیب، با خوردن 4 گل پیروزی را از دست دادند.

امروز تیم مرد هلندی، باید در الدترافورد از وستهام سام آلاردایس پذیرایی کند.تیمی که در جدول دو امتیاز از شیاطین سرخ بیشتر دارد. آنها با 7 امتیاز از 5 بازی در جایگاه هشتم ایستاده اند در حالی که منچستریونایتد در رده دوازدهم جدول است.

برای تیم فن خال امروز بلاکت محروم است و جانی اوانز هم به جمع مصدومان این تیم یعنی کریس اسمالینگ و فیل جونز اضافه شده. و فن خال با این کمبود بازیکن در خط دفاعی، احتمالا لوک شاو را به دفاع چپ خواهد برد و مارکوس روخو را به دفاع وسط می برد. همچنین اشلی یانگ و جسه لینگارد به دلیل آسیب دیدگی از کشاله ران و زانو ،هم از غایبان این تیم به شمار می آیند. مروان فلیینی و مایکل کریک هم همچنان به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا رنج می برند.

سرمربی هلندی سابق بارسا هفته پیش در مصاحبه ای اعلام کرده بود که سخت ترین مسئولیت دوران زندگی اش، از زمانی شروع شده که هدایت شیاطین سرخ را به عهده گرفته. او گفته بود:\" قبل از شروع مسابقات، خیال می کردیم که تمام بازی ها را برد پشت سر می گذاریم در حالی که الان در شرایط متفاوت و سختی هستیم.ما هفته قبل زمانی که 3-1 از حریف پیش بودیم باید بازی را برنده می شدیم.\"

وستهام اما شنبه هفته گذشته شرایط کاملا متفاوتی نسبت به منچستریونایتد را تجربه کرد.آنها توانستند در خانه با نتیجه 3-1 لیورپول را شکست دهند . سام آلاردایس سرمربی 59 ساله این تیم در مورد بازی امروز گفته:\" آنها مصدومان زیادی دارند.خصوصا در خط دفاع و این یک فرصت برای استفاده ماست.\" او ادامه داده:\" ما با اعتماد به نقس وارد زمین می شویم .امیدواریم که نتیجه بگیریم و روند خوبمان در در دوهفته اخیر را ادامه دهیم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-27 11:44:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر