فهرست
بیک زاده: از شهدا خواسته بودم کمک کنند گل بزنم
بیک زاده: از شهدا خواسته بودم کمک کنند گل بزنم

بیک زاده: از شهدا خواسته بودم کمک کنند گل بزنم

آی اسپورت- روز گذشته هاشم بیگ زاده از مصدومیت برگشت و یک گل حساس برای استقلال به ثمر رساند. هر چند گل او در آخر برای استقلال مثمر ثمر نبود و او و تیمش نتیجه را واگذار گردند. گفتگو با بیگ زاده را درباره این دیدار بخوانید:ابتدا درباره شادی پس از گلت بگو...

 این حرکت ماجرای جالبی دارد که برایتان تعریف می‌کنم. ما یک روز قبل از سفر به اصفهان در فرودگاه بودیم و دیدم که به خاطر هفته دفاع مقدس و در یک غرفه‌ای عکس شهدا و پلاک‌هایی را نصب کرده بودند که برایم خیلی جالب بود. در همان جا نیت کردم و یکی از پلاک‌ها را برداشتم و به گردنم انداختم و از خدا خواستم که با یاد و نام شهدا به من کمک کنند که بتوانم در بازی با ذوب‌آهن گل بزنم. فکر می‌کنم شهدا صدای قلب من را شنیدند و توانستم چیزی را که نیت کرده بودم انجام داده و برای استقلال گل بزنم هر چند بازی را باختیم اما این حرکت تا ابد در ذهن من باقی خواهد ماند.  فکر می‌کنم با اتفاقی که در بازی روز گذشته رخ داد گردنبند را برای همیشه در گردنم داشته باشم و با نیت آن بازی خواهم کرد. اصلا انگار مطمئن بودم گل می‌زنم و یکی مدام به من می‌گفت جلو برو تا بتوانی به هدفت برسی.


نظرت درباره سومین باخت پیاپی چیست!؟ 


 درست است که ما باختیم ولی مستحق باخت نبودیم و دیدید که توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد و در خیلی صحنه‌ها بدشانسی آوردیم اما تصورم این است بدشانسی‌ها از این بازی تمام می‌شود و ما ملوان را شکست می‌دهیم و همه چیز فراموش خواهد شد.


هواداران از این باخت ها نا امید نمی شوند؟! 


 فکر می‌کنم خدا می‌خواهد ما را امتحان کند و اینگونه عیار ما را می‌سنجند. بعد از روزهای سخت، روزهای برد ما فرا می‌رسد و همیشه در اوج ناامیدی امید وجود دارد و من مطمئن هستم استقلال خیلی زود موفقیت‌ها را دوباره تکرار خواهد کرد.


باز هم در پست دفاع وسط بازی کردی...
 

 پست من مهم نیست و هر جا که بازی کنم می‌خواهم مفید باشد. من بعد از آسیب‌دیدگی یک هفته با تیم تمرین نکردم ولی دیدید که تا حد توان به استقلال کمک کردم و انصافا فکر نمی‌کردم به آن شکل گل بخوریم. هر چه بوده تمام شده و باید گذشته را فراموش کنیم.


افشارزاده گفته استقلالی ها جریمه می شوند...
 

نه به این خاطر که افشارزاده گفته جریمه نمی‌شویم اما او مدیر خوبی است و صاحب اختیار است که هر تصمیمی بگیرد همه دیدند بدشانس بودیم و توپ‌های ما گل نشد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-27 12:18:49
نظر دهید
۲ نظر
khar khorafat
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۹
اونا معجزه بلد بودن الان زنده بودن خر خرافاتی بیسواده دهاتییییییییییییییییییی
-
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳، ۲۳:۴۲
برو گمشو بابا ...! پاچه خوار پست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر